Objevte svůj potenciál se společností Shell

Jste zvídaví, nadšeníí a máte dobrodružného ducha? Jste průkopník? Pokud ano, dovolte svému výjimečnému talentu mít vliv na podnikání společnosti Shell.

Bude jen na vás vybrat si tu pravou kariérní stezku a objevit svůj skutečný potenciál. Dostanete příležitost se učit a rozvíjet v rámci různorodé skupiny lidí. Podporujeme spolupráci a věříme, že když vás obklopíme skvělým týmem, vaše kreativita poroste a inspiruje vás to k velkým nápadům.

Neustálé inovace

Máme dlouhý seznam toho, v čem jsme první na světě. Ať už se jedná Pearl GTL, největší zařízení na přeměnu plynů na kapaliny na světě, nebo Prelude FLNG,vůbec první plovoucí zařízení na zkapalněný zemní plyn.

Nejsou to jen projektové úspěchy. Jsou to produkty organizace, která skutečně umí ocenit, a kde vás budou neustále podporovat, abyste objevovali nové způsoby myšlení a práce. Stejná idea podtrhuje náš závazek k neustálému vzdělávání a vývoji, proto budete mít na každém kroku své kariéry na dosah výjimečný mentoring a příležitosti ke školení.

Hodnota světové značky

Jsme také jednou z nejznámějších značek světa. S 92 000 zaměstnanci napříč 70 zeměmi pracujeme v měřítku, kterému se jen tak někdo nevyrovná.

Budete mít příležitost pracovat s předními odborníky z celého světa a sdílet zkušenosti a názory, které ve velké míře obohatí vaše znalosti.

Velké výzvy – ještě větší příležitosti

Měřítko našich výzev je nesmírně vzrušující. Globální poptávka po energii rychle roste a my ve společnosti Shell jsme se zavázali vyvíjet chytrá řešení, abychom vybudovali lepší energetickou budoucnost po celém světě.

Proto hledáme výjimečné lidi, kteří by se k nám přidali. Lidi, kteří by si chtěli vyzkoušet nové způsoby práce, jsou dostatečně odvážní na to, aby posouvali hranice a kteří jsou odhodlaní posouvat nápady kupředu.

Více na stránce Odborníci

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proces náboru pro odborníky

Objevte, jaké volné pozice odpovídají vašim zkušenostem a kvalifikaci a zažádejte online.