Pracovníci Wells Engineer ve společnosti Shell jsou odpovědní za některé z nejzajímavějších projektů v odvětví.

Pozice ve Wells Engineering ve společnosti Shell vám dá příležitost spolupracovat s globálními týmy a dále rozvíjet svou kariéru. Budete mít přístup ke školením na světové úrovni a rozvoji, protože věříme, že nejlepší postupy a přísné standardy jsou pouze tak dobré, jako lidi, kteří je zavádí.

Naši pracovníci Wells Engineer neustále inovují a posouvají hranice, aby mohli splnit naše sliby a zároveň dělat práci, která stojí na popředí celého odvětví. Právě proto investujeme do vašeho vývoje prostřednictvím intenzivního školicího programu, který vám pomůže růst díky neustálým výzvám a podpoře.

V rámci programu školení o vrtech budete mít možnost rozvinout svoje dovednosti díky směsi školení ve virtuálním prostoru a v terénu. Díky simulačnímu školení můžete zavítat do města Robert v Louisianě ve Spojených státech, nebo do Rijswijk v Nizozemsku. Tam si můžete vyzkoušet vrtné projekty a provádět intervenční scénáře dokončování vrtů s použitím na míru připravených simulátorů. Jakmile toto dokončíte, budete mít kvalifikaci srovnatelnou s titulem Master of Science (MSc) na Robert Gordon University v Aberdeen, Velká Británie.

Pokud se poohlížíte po práci průkopníka na těch nejvíce inovativních projektech v odvětví, pak je kariéra v oblasti Wells Engineering přesně to pravé pro vás.

Jako Chief Scientisty společnosti Shell je zaměření Lance Cookana na identifikaci, vývoj a implementaci technologií, které mohou nejenom mít dalekosáhlý vliv na globální činnosti společnosti Shell, ale které jsou také dostupné a mohou být také zopakovány v terénu. Inspirovali jsme se například v konceptu montážní linky, která znamenala pro automobilový průmysl revoluci. Společnost Shell přišla se systémem pro hromadné vrty těsných ložisek, jakou ložiska břidlicového plynu nebo methanu v uhelných ložiscích. Takový systém by mohl tyto zásoby vytěžit mnohem bezpečněji a s nižšími náklady.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.