Naši odborníci v týmu TaCIT pracují s těmi nejinovativnějšími informačními technologiemi v celém energetickém průmyslu.

Tým průkopníků z TaCIT je týmem, který ve společnosti Shell zatím nejvíce posouvá hranice. Integruje technické IT s pokroky v inženýrství. Naši odborníci v TaCIT spojují IT, podnikání, vědu a technologie, aby objevili inovátorská řešení pro naše nejrůznější činnosti, jako jsou optimalizace rafinérií, automatizace vrtů a sběr, interpretace a mapování seismických dat.

Jak se společnost Shell posouvá ke stále pokročilejším způsobům práce, potřebujeme v našich řadách kreativně smyšlející lidi s odborností z různých oborů. Hledáme inovátory, kteří mohou zvýšit tempo technologického vývoje, implementovat globální řešení napříč celým hodnotovým řetězcem a odpovídat na potřeby našich zákazníků a partnerů.

Co hledáme

Protože oddělení TaCIT žene vpřed inovace prostřednictvím integrace našich technických činnosti, potřebujeme jednotlivce, kteří jsou velmi talentovaní a mají technické dovednosti, nebo inovatéry, kteří mají specializaci v různých technických oblastech, a odborníky na podnikání se smíšenými dovednostmi a silným zázemím zkušeností.  

TaCIT spojuje ty nejlepší myšlenky z pozic jako jsou Geoscientists, Geophysicists, Geologists, Geomechanics, Production Geologists, Production Seismologists, Reservoir Engineers a Geo Information Management Analysts. Neustále hledáme další, jak u nás ve společnosti, tak v jiných společnostech, na akademické půdě a nebo mezi odborníky uvnitř i mimo odvětví, aby nám pomohli udržovat konkurenční výhodu a inovativní potenciál.

Vaše schopnost pracovat jako součást různorodého a spolupracujícího týmu, který integruje všechny oblasti našeho technického podnikání, je nezbytnou podmínkou. Hledáme také kandidáty, kteří vidí příležitosti k vývoji inovací, díky kterým může mít společnost Shell výrazný vliv, nejev v oboru IT, ale napříč celým svým podnikáním. Na oplátku nabízíme příkladné školicí programy a příležitosti, abyste mohli vybrat svou vlastní kariérní cestu.

Seznamte se s manažerem

Amy Suhl, Vice President a CIO for Projects and Technology, vidí TaCIT jako součást podnikání společnosti Shell, které jí dává jasnou výhodu v energetickém průmyslu. 

„Některé věci, které děláme, jsou jednoduše úžasné,“ říká. „Máme schopnosti dělat věci, po kterých ostatní společnosti jenom touží.“

Hlavním důvodem úspěchu podle ní je fakt, že společnost Shell neustále vyvíjí nové technologie, ale také hledá nová použití pro již existující technologie. 

„Hledáme způsoby, jak využít technologie tak, jak by vás to ani nenapadlo,” říká Amy a pokračuje o tom, jak se společnost Shell nyní snaží využít bezpilotní vzdušné dopravní prostředky pro vykonávání bezpečných a efektivních kontrol.

Amy shrnujte TaCIT a širší roli funkčního IT jako oblast, která poskytuje informace tak rychle, jak to potřebujeme, na zařízeních, která máme, odkudkoli, kde jsme. Toto je jedním ze zásadních aspektů, které přivedou společnost Shell do nové inovativní budoucnosti.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.