Pracovníci na pozici Reservoir Engineer ve společnosti Shell pomáhají vyvíjet převratná řešení pro některé z největších výzev energetického průmyslu.

Jako Reservoir Engineer ve společnosti Shell se zapojíte do transformace petrofyzikálních a geologických dat do dynamických modelů ložisek. Během svojí práce s předními technologiemi odvětví uvidíte, jak bude mít váš výzkum dopad na celý svět.

Vaše kariéra v oblasti Reservoir Engineering vám dá prostor přicházet s převratnými energetickými řešeními, které opravdu mění svět, a tak dělají z vaší práce jednu z těch nejvíce obohacujících v celém odvětví. Můžete se podílet na zpracovávání ekonomicky životaschopných plánů, předpovídání rychlosti toku ropy a plynu, plánování počtu vrtů potřebných pro jejich obnovu nebo vyhledáváním nejlepšího umístění vrtů, aby byla zajištěná maximální efektivita. 

Vaše dovednosti

Stanete se kreativním a ambiciózním odborníkem s prokazatelnou zkušeností a technickou vynalézavostí. Budete poté pokračovat s rozvojem jak technických dovedností, tak i obchodní prozíravosti prostřednictvím komplexních školicích programů, které vám poskytnou stupínek, od kterého se můžete odrazit a vyniknout.

Protože budete součástí organizace, která podporuje kulturu týmové spolupráce, integraci a začlenění, jistě brzy zjistíte, že je to právě rozmanitost a kreativita našich týmů, co z nás dělá světovou špičku.

Zjistěte více o Rozmanitosti a začlenění ve společnosti Shell

„Společnost Shell je velmi zajímavá, protože je to velká společnost a má díky tomu mnohem více příležitostí než ta, pro kterou jsem pracovala. Proto jsem se rozhodla pro změnu.”

Roos van Ditzhuijzen, Senior Reservoir Engineer for Projects and Technology.

Seznamte se s týmem

Roos van Ditzhuijzen, Senior Reservoir Engineer for Projects and Technology, přišla do společnosti Shell po dlouholeté kariéře v jiné energetické společnosti. Vzájemné učení a spolupráce jsou nedílnou součástí projektu, na kterém teď Roos pracuje. Tento projekt si klade za cíl obnovit těžbu na již uzavřeném ropném poli. „Získala jsem technické znalosti jenom tím, že jsem mluvila s odborníky ve společnosti Shell.“ svěřuje se. “V týmu máme zastoupené všechny relevantní obory – a všechno je to propojené.”

Roos vysvětluje, že právě kultura spolupráce je jedním z prvků, díky kterému je společnost Shell skvělým pracovištěm. Tím dalším je, že jde o společnost působící v globálním měřítku. „Společnost Shell má mnoho oblastí. To znamená, že také můžete pracovat v celé řadě odvětví.“

„Je to právě prostředí společnosti Shell plné nadšení,“ pokračuje „které skutečně žene vpřed kulturu odbornosti a spolupráce.“

„Lidé tady jsou velmi nadšení, ochotní pomáhat a mají opravdové nadšení. Je to velmi motivující.“

Roos van Ditzhuijzen, Senior Reservoir Engineer for Projects and Technology.

Parque das Conchas (BC-10)

Společnost Shell se podílela na několika hlubinných průzkumech a těžbě v posledních 30 letech. Parque das Conchas (BC-10) byl jedním z těch nejnáročnějších a nejvíce ambiciózních projektů.

Nachází se přibližně 120 km od pobřeží Brazílie v hloubce skoro 2 000 metrů, přesně tam leží roztroušená ložiska Parque das Conchas. Ta představovala pro naše zkušené pracovníky na pozici Reservoir Engineer velkou technickou výzvu.

Naši pracovníci Reservoir Engineer vyvíjeli inovativní způsoby, jak dosáhnout nedosažitelných zdrojů, využívali průlomové technologie a stroje, aby oddělili ropu a zemní plyn na mořském dně spíš než na povrchu, nebo využívali speciální spojovací kabely, které propojovaly každé ložisko se zdrojem energie a tím dostávali chemické látky do těžebního systému na mořském dně.

Pokud chcete mít příležitost zapojit se do vzrušujících projektů, jako je tento, přidejte se ke společnosti Shell na pozici Reservoir Engineer.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.