Pracovníci na pozici Project Engineer ve společnosti Shell pracují na těch nejvíce průkopnických projektech energetického odvětví.

Pracovníci Project Engineer společnosti Shell spolupracují, aby pomáhali tvořit budoucnost energetického průmyslu. A právě proto jsme hrdí, že se nám daří držet tu nejvyšší úroveň talentu. Rozsah a ambice globálních technických projektů společnosti Shell - od zařízení na přeměnu plynu na kapaliny a projekty plovoucích zařízení na zkapalňování zemního plynu, až po vrtné plošiny pro těžbu ropy na moři - jednoduše nikdo jiný v odvětví nemá.

Odbornost na světové úrovni

Pracovníci Project Engineer společnosti Shell inovují při každé fázi své kariéry, napříč zeměmi s pomocí kolegů z mnoha různých kultur a jsou průkopníky při projektech v hodnotě několika miliard dolarů.

Od prvního dne budou vaše dovednosti tvořit důležitou část vašeho pokračujícího úspěchu. Zaměstnáváme pouze ty nejlepší z nejlepších, proto budete mít už v rané fázi odpovědnost za své projekty. Budete mít přístup k nástrojům a procesům pro bezpečné a neustálé dodávání projektů na úrovni Top Quartile, od fáze zhodnocení až do provozu. Stejně tak budete pracovat s naším integrovaným systémem pro řízení projektů (Integrated Project Management System - iPMS).

Koho hledáme?

Hledáme ambiciózní a sebevědomé pracovníky na pozice Project Engineer a Project Manager, kteří se chtějí učit od předních odborníků odvětví a pracovat po jejich boku. Chceme, aby se nám ozvali velmi technicky orientovaní kandidáti se skvělými odbornými zkušenostmi, kteří si nade vše váží bezpečnosti, umí myslet nadnárodně a přejí se spojovat a budovat si vztahy napříč kulturami.

Rozvíjíme a učíme pracovníky na pozicích Project Engineer a Project Manager na všech úrovních tak, aby mohli dosáhnout svého potenciálu na Projektové akademii společnosti Shell, která je externě certifikovaná. Vše probíhá v souladu s naším světově proslulým kompetenčním programem.

Popředí inovací

Naši pracovníci Project Engineer pracují v tom nejmodernějším odvětví. Jen si vezměte naše tři největší projekty: Pearl GTL, Prelude FLNG a Perdido. Každý jeden z nich je skutečně přelomový. Například Pearl GTL v Kataru je největším zařízením na světě, které přeměňuje zemní plyn na petrolej, maziva a čistá paliva.

Perdido je zase celosvětově nejhlubším ropným vrtem a těžební plošinou na moři, zakotvenou v hloubce 2 450 m pod hladinou Mexického zálivu. 

A nakonec Prelude, ta bude první plovoucím zařízením na světě pro zkapalňování zemního plynu. 

Každý z nich stojí v popředí daných technologií a využívá takové inovace, jaké ještě nikdo před tím v našem odvětví neviděl. Naši pracovníci na pozicích Project Engineer a Project Manager jsou ti, kdo vedou tyto vývoje a tisíce zkušených techniků, kteří jim podléhají, aby zajistili, že jsou provozovány bezpečně a efektivně. 

Každý projekt dláždí stezku k naší budoucnosti. Kariéra v oblasti Project Engineering ve společnosti Shell je vzrušující, inovativní, obohacující a dá vám šanci mít vliv na energetický průmysl.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.