Jako Process Engineer ve společnosti Shell budete posouvat hranice na popředí energetické inovace.

Globální energetické výzvy jsou každým dnem stále více komplexní. Hledáme proto talentované lidi na pozice Process Engineer, kteří sdílí naše zanícení pro inovativní myšlení, nejmodernější technologii a závazek k řízení rizika.

Komunita Process Engineeringu společnosti Shell čítá kolem 2 400 členů po celém světě a dotýká se čtyř podnikatelských oblastí:

  • Průzkum a těžba
  • Zemní plyn
  • Rafinování
  • Chemické produkty

Vliv Process Engineeringu je vidět napříč činnostmi společnosti Shell, od návrhu a výzkumu, přes dodávky a distribuci až po technickou bezpečnost. Pokud se stanete součástí tohoto vysoce odborného týmu, seznámíte se s celou řadou každodenních výzev, které mohou přispívat vývoji dlouhodobých projektů, optimalizaci chemických procesů nebo poskytování technické podpory zařízením pro těžbu ropy a zemního plynu, rafinériím a chemickým závodům - jak na moři, tak i na pevnině.

Ať už se budete potýkat s jakýmikoli výzvami, můžeme vám zaručit kariéru na popředí inovace s výjimečným profesním vývojem a příležitostmi, kdy vaše práce může mít trvalý vliv na některé z těch nejnáročnějších energetických projektů na světě.

Zjistěte, jaké jsou další výhody práce ve společnosti Shell.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.