Pozice v oblasti Petrophysics ve společnosti Shell vám umožní mít vliv na naše činnosti v oblasti Upstream. Budete pracovat po boku předních specialistů z různých oborů (například Engineering, Geology a Geophysics). Budete moci těžit z přístupu k nejmodernějším technologiím a mít přímý vliv na oblasti našeho podnikání jako jsou Geological Mapping, Remote Sensing nebo Seismic Monitoring.

Hledáme pracovníky, kteří jsou zanícení a kreativní, kteří dokáží přijít s inovativní cestou hledání nových zdrojů po celém světě. Kandidáti by měli mít prokazatelné technické zkušenosti a dobré znalosti komplexních věd a technologií potřebných pro pokročilou petrofyziku.

Budete se účastnit řady školicích programů, které jsou navržené tak, aby vaši kariéru dostaly do popředí energetického průmyslu. Budete mít příležitost rozvíjet se v souladu s vašimi vlastními ambicemi a zároveň s tím, naplňovat ty naše tak, že nám pomůžete zůstat na špičce energetického průmyslu.

Zjistěte, jaké jsou další výhody práce ve společnosti Shell.

Gumusut-Kakap

Pole Gumusut-Kakap je první hlubinnou příležitostí společnosti Shell v Malajsii. Leží na moři v hloubce až 1 220 metrů. Z tohoto pole těžíme s pomocí 19 podmořských vrtů a ropu přepravujeme pomocí potrubí do terminálu v Kimanis, Sabah.

Když vezmete v potaz velikost a měřítko tohoto projektu, je jasné, že naši pracovníci na pozici Engineer a Petrophysicist měli jasnou výzvu při vývoji bezpečné a efektivní metody těžby. Pole jako je Gumusut-Kakap vyžadují excelentní pracovníky Petrophysicist, kteří si přeji rozvíjet vlivnou kariéru v jedné z předních energetických společností.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.