Pozice v Information Technology ve společnosti Shell vás dostanou do popředí IT inovací. Náš všestranný tým techniků poskytuje zásadní podporu pro ta nejmodernější IT řešení, která ženou růst kupředu, usměrňují výkon a podporují efektivitu.

Během své kariéry v IT ve společnosti Shell, budete pracovat po boku některých předních jmen v odvětví, jako jsou Microsoft, SAP a IBM. Hledáme lidi, kteří jsou komerčně prozíraví, mají technické dovednosti a schopnost odhalit a realizovat řešení praktických problémů.

Na oplátku vám nabízíme školení technické, komerční i vedení, stejně jako podporu při rozvoji vaší kariéry. Při práci na průkopnických technologických projektech, budete řešit denní úkoly, které jdou až za rámec základních IT funkcí.

Výzvy, kterým budeme v další dekádě čelit, jsou velké a IT specialisté jsou integrální součástí toho, jak poskytujeme velmi kvalitní a ekonomická globální řešení společně s celým hodnotovým řetězcem.

IT je základem úspěchu společnosti Shell. Ve skutečnosti mluvíme o velkém úspěchu ve společnosti Shell – úspěchy na poli průzkumu nebo velké zvýšení produkce – za to vše vděčíme nejnovějšímu softwaru vyvinutému a spravovanému těmi nejlepšími v oblasti IT.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.