Kariéra v Tradingu je jednou z nejvíce vzrušujících ve společnosti Shell

Lidé, kteří umí myslet inovativně – takoví, kteří mají cit pro to, co se děje na trhu – jsou součástí našeho rychle se rozvíjejícího a dynamického týmu Tradingu. 

Naši Tradeři podporují celé podnikání společnosti Shell a obchodují na trzích se zemním plynem, surovou ropou, ropnými produkty, chemickými surovinami, biopalivy, energií a přepravou. Tradingový tým také spravuje jednu z největších flotil lodí pro přepravu LNG a ropných tankerů a poskytuje odborné rady v oblasti činností na moři jak přímo společnostem skupiny Shell, tak i našim externím zákazníkům.

Koho hledáme?

Hledáme ty, kteří si i při vypjatých situací umí zachovat chladnou hlavu, jsou iniciativní, mají silné numerické dovednosti a jsou intuitivně komerčně prozíraví. Hledáme kandidáty z různých zázemí, kteří chtějí vidět, jak jejich práce může změnit celé těžební odvětví.

Vaším úkolem také bude střežit pověst společnosti Shell a dodržovat přísná pravidla complience. Právě proto nováčci v oddělení Tradingu společnosti Shell dostanou rozsáhlé školení o klíčových oblastech Kodexu chování společnosti Shell, včetně Všeobecných obchodních zásad společnosti Shell a Příručky společnosti Shell pro Trading Complience.

Tradeři společnosti Shell jsou vázáni chovat se profesionálně, být čestní, poctiví a mít respekt k ostatním, a to nejenom v souladu s psanou formou, ale s duchem a záměrem platných zákonů a předpisů. Na oplátku poskytuje společnost Shell stabilní podpůrnou síť, stejně jako nesrovnatelné příležitosti pro školení a dlouhodobý vývoj kariéry.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.