Naši odborníci v oblasti Supply hrají klíčovou roli při vytváření hodnoty napříč dodavatelským řetězcem

Vaše obohacující kariéra v oblasti Supply ve společnosti Shell nabízí hluboký a široký pohled do celého hodnotového řetězce ropného trhu. 

Odborníci společnosti Shell v oblasti Supply jsou zapojeni v řadě jedinečných činností, jako jsou tržní analýza, podpora vyjednávání o smlouvách a optimalizace dodavatelského řetězce. Mezitím skvělý tým Operations zajišťuje, že jsou naše inovativní produkty prostřednictvím naší logistické sítě dodávány do maloobchodu a obchodním zákazníkům. 

Jako součást týmu Supply můžete pracovat na projektech vytváření hodnoty, jako je například přetváření naší rafinérie Coryton na nový ropný přístav na Temži.

Co hledáme

Tým Supply společnosti Shell je na špičkové úrovni, co se týče schopností, což je důvod, proč se snažíme najít zkušené kandidáty s přáním rozvíjet své vůdčí dovednosti. Budete pokrývat celou řadu podnikových funkcí, jako je například získávání vstupních surovin, dodávek výrobků, logistiky a terminálových činností. Potřebujeme talentované jedince, kteří mají obchodní, technickou a ekonomickou odbornost a mohou své znalosti uplatnit na praktické problémy tak, aby maximalizovali účinnost a zisk napříč všemi dodavatelskými kanály společnosti Shell.

Vaše kariéra v oblasti Supply společnosti Shell nabízí bezkonkurenční příležitosti k vývoji jak v dodavatelském řetězci, tak na manažerských pozicích. Stejně tak nabízíme mezinárodní pracovní prostředí, které podporuje rozmanitost a spolupráci v rámci našich globálních týmů.

Pohled zdola na pracovníky, kteří prochází za ocasem letadla

Seznamte se s manažerem

Nischal Sancho, Product and Channel Optimisation Manager, který bydlí v Jižní Africe, říká, že práce v oblasti Supply ve společnosti Shell je jedna z těch, kde se velmi spoléhá na spolupráci. „Je tu zapotřebí velká dávka mezioborové spolupráce,“ říká. „Sahá od toho, jak pracujeme s našimi obchodními kolegy, přes lepší porozumění zákazníkovi, abychom zajistili přesné předpovědi dodávek, až k plánování a provozu rafinérie prostřednictvím rozhodnutí o vytvoření, smíchání, nebo nákupu ve spolupráci s výrobou.“

Tak propojené a mezioborové prostředí má mnoho výhod, vysvětluje. „Mezi výhody patří práce po boku těch nejchytřejších talentů a možnost využít globální a osvědčené postupy od týmů Excellence a různých dalších sítí.“

Ale tahle strhující kultura spolupráce by neznamenala nic, pokud by nebylo prostředí ve společnosti Shell plného začlenění a podpory. 

Nischal vysvětluje: „To právě lidé dělají ze společnosti Shell atraktivní místo pro zaměstnance. Třešničkou na dortu je pak neustálé zaměření na rozvoj lidí.“ 

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.