Přidejte se k Maritime společnosti Shell a ovlivněte světovou poptávku po energii

Maritime ve společnosti Shell představuje práci s průkopnickými technologiemi, udržování vysokých bezpečnostních standardů a vytváření i udržování vztahů s dodavateli po celém světě. Hledáme vysoce výkonné námořní odborníky, kteří do našeho odvětví mohou přinést svoje zkušenosti a know-how, a pomoci tak společnosti Shell být jednou z nejkonkurenceschopnějších společností na poli energetického průmyslu.

Ať už se jedná o pozici ve Fleet Managementu, Maritime Standards and Assurance, roli Marine Technical nebo HSSE, po celém světě vám můžeme nabídnout řadu manažerských nebo provozních příležitostí, které lze dále rozvinout a zdůrazní vaše zkušenosti na moři.

Role Fleet Officerů ve společnosti Shell sahají od kadetů, kteří svou kariéru u nás začínají na jedné z našich lodí a postupně se vypracovávají hodnostmi nahoru, až po zkušené důstojníky.

Zkušení důstojníci

Jako součást našeho globálního týmu důstojníků, budete sdílet naše základní hodnoty: poskytování bezchybného výkonu v oblasti bezpečnosti, spolehlivosti a řízení nákladů našim zákazníkům po celém světě. Pokud se stanete součástí Maritime společnosti Shell, získáte jedinečnou příležitost posunout svou kariéru k výšinám v týmu Shell Fleet.

Kadeti

Společnost Shell je odhodlána odhalit a rozvíjet vaše zkušenosti, jak v pozicích na moři, tak i na pevnině. Proaktivním kadetům poskytneme možnosti kariérního postupu a možnost rozvinout svoje zkušenosti, zatímco mohou pozorovat vliv své práce na rostoucí flotilu ropných lodí a lodí pro přepravu LGN.

První nákladní loď na světě se 100% pohonem na LNG

Vůbec první nákladní loď, která je poháněna výhradně na LNG, spustila společnost Shell v březnu roku 2013. Greenstream, nákladní loď s LNG pohonem, byla navržena a postavena v Peters Shipyards v Nizozemsku. Je na ní k vidění řádka inovativních bezpečnostních a výkonnostních funkcí.

Greenstream má například čtyři menší motory spalující plyn, raději než jeden velký motor, jako je tomu u tradičních lodí. Díky tomu se může výkon měnit a dává nám to tak možnost úspory paliva. Navíc tyto menší motory pracují při nižších frekvencích, než je tomu u tradičních nákladních lodí. Tím se snižují vibrace a úrovně hluku. Tato nová nákladní loď bude provozována v Nizozemsku, Belgii, Německu a Švýcarsku.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.