Jump menu

Main content |  back to top

2015

 • 21/12/2015 Vánoční dárek od společností Shell a BILLA: Otevření 42 čerpacích stanic s prodejním konceptem BILLA stop & shop

  V Praze 21. prosince 2015 – Inovativní prodejní koncept BILLA stop & shop, za jehož uvedením na český trh stojí společnosti SHELL Czech Republic a.s. a BILLA s.r.o., je nyní zákazníkům k dispozici na téměř celé čtvrtině tuzemských čerpacích stanic SHELL. Závazku rozšířit jej do konce letošního roku z dosavadních 5 poboček s pilotním provozem o dalších 37 obě společnosti dosáhly v rekordním čase 75 dnů. Od Kadaně po Frýdek-Místek díky tomu řidičům přibyly desítky příležitostí pohodlně spojit tankování kvalitních pohonných hmot s nákupem čerstvých potravin 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 • 03/12/2015 Vánoční ozdoby na čerpacích stanicích Shell vyzývají k pomoci

  V Praze 3. prosince 2015 – Na čerpacích stanicích Shell se již devátým rokem objevují výrobky dětí z transplantační jednotky hematologického oddělení Fakultní nemocnice v Motole. Každá dětmi zdobená vánoční dekorace upozorní zákazníky na možnost pomoci Nadačnímu fondu Kapka naděje prostřednictvím darování Shell ClubSmart bodů. V rámci kampaně proběhne i online aukce letošního unikátního kalendáře nadace s výjimečnými osobnostmi. Stejně jako v minulých letech budou získané finanční prostředky využity na podporu projektu Banky pupečníkové krve, který společnost Shell dlouhodobě podporuje.

 • 01/12/2015 Shell stojí za letošním čtvrtinovým nárůstem výkonu závodní stáje Scuderia Ferrari

  V Praze 1. prosince 2015 – Závodní paliva Shell V-Power a maziva Shell Helix Ultra s technologií PurePlus se zasloužila o čtvrtinový nárůst výkonu pohonné jednotky SF15-T týmu Scuderia Ferrari v letošním ročníku šampionátu formule 1. Monopost byl díky nim rychlejší téměř o půl vteřiny na kolo, respektive v průměru o 30 vteřin za závod.

 • 06/11/2015 Shell V-Power: Jen další den na čerpací stanici Shell se Sebastianem Vettelem

  Sledujte překvapené zákazníky budapešťské čerpací stanice, kterým čtyřnásobný mistr světa Formule 1TM a současný pilot stáje Scuderia Ferrari Sebastian Vettel předvedl, jak zásadně zlepší výkon vozidla natankováním paliva Shell V-Power.

 • 03/11/2015 Shell Card Online – nová mobilní aplikace pro řízení vozového parku kdykoliv a odkudkoliv

  V Praze 3. listopadu 2015 – Společnost Shell Czech Republic a.s. uvádí na trh první mobilní aplikaci Shell Card Online, která rozšíří již existující správu fleetového účtu z webového rozhraní také o možnost pohodlného a praktického používání na chytrých telefonech nebo tabletech.

 • 23/10/2015 Shell Dobšice je čerpací stanicí roku 2015

  V Praze 23. října 2015 – Čerpací stanice Shell Dobšice získala ocenění „Čerpací stanice roku 2015“ v 9. ročníku prestižní oborové soutěže PETROLawards 2015. Společnosti Shell Czech Republic a.s. se podařilo obhájit loňské vítězství v této kategorii s další čerpací stanicí ze své rozsáhlé sítě v České republice.

 • 15/10/2015 Shell a BILLA: inovativní koncept nakupování stop & shop bude na čtvrtině čerpacích stanic Shell do konce roku

  V Praze 15. října 2015 – Společnosti SHELL Czech Republic a.s. a BILLA s.r.o. dnes oznámily významné prohloubení vzájemné spolupráce. Po více než roce úspěšného pilotního provozu prodejního konceptu stop & shop na pěti čerpacích stanicích dojde k jeho rozšíření do téměř čtvrtiny sítě čerpacích stanic SHELL. Inovativní koncept prodeje založený na úspoře času nákupem čerstvých potravin zatímco obsluha natankuje zákazníkovi kvalitní pohonné hmoty, bude dostupný do konce roku na 42 čerpacích stanicích po celé České republice 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

 • 17/08/2015 DHL Express Easy – pošlete zásilku do světa přímo z čerpací stanice Shell

  V Praze 17. srpna 2015 – Zákazníci vybraných čerpacích stanic společnosti Shell mohou nyní využívat novou výjimečnou službu – odeslání zásilky do celého světa prostřednictvím služby DHL Express Easy. Samoobslužné kiosky DHL jsou dostupné na 30 vybraných čerpacích stanicích Shell po celé České republice.

 • 03/08/2015 Limitovaná edice modelů Shell V-Power LEGO® Collection dorazila na čerpací stanice Shell

  V Praze 3. srpna 2015 – Exkluzivně na čerpacích stanicích Shell nyní mohou zákazníci s každým nákupem paliva Shell V-Power Nitro+ a Shell FuelSave získat modely vozů Ferrari a další hrací sady ze speciální série LEGO®.

 • 29/07/2015 Dálniční čerpací stanice Shell v České republice nabízí lahodnou kávu Costa Coffee

  Praha, 29. července 2015 – Společnost Shell pokračuje v zavádění inovativních prodejních konceptů na svých čerpacích stanicích a aktuálně rozšiřuje úspěšnou pilotní spolupráci s kavárenským řetězcem Costa Coffee z minulého roku. Díky samoobslužným kávovarům Costa Express si mohou nyní zákazníci dálničních čerpacích stanic Shell v České republice vychutnat jedinečnou kávu i jiné horké nápoje.

 • 17/07/2015 BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM: KAŽDÝ STÝ ŘIDIČ MĚL PROBLÉM SE ZRAKEM

  V Praze 17. července 2015 – V průběhu května probíhala na vybraných čerpacích stanicích Shell po celé České republice osvětová kampaň Bezpečně za volantem ve spolupráci s Mezinárodním sdružením optiků a optometristů. Cílem kampaně bylo nabídnout možnost řidičům na čerpacích stanicích zkontrolovat zrak, a přispět tak dílem ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Z výsledku vyšetření vyplynulo, že za volant by vůbec nemělo usednout až 7 % řidičů.

 • 13/07/2015 Společnost Shell ve spolupráci s Auto.cz hledají nejlepší cestu v Čechách!

  HRAJTE CELÉ LÉTO SE SOUTĚŽÍ SHELL V-POWER JÍZDA S AUTO.CZ o poukazy na kvalitní palivo Shell v různých hodnotách a probojujte se se svým tipem až do finále. Ten nejlepší z vás získá hlavní cenu: víkend na Velké ceně Abú Dhabí 2015 se společností Shell pro 2 osoby v termínu 27. až 29. 11. 2015.

 • 30/06/2015 Sebastian Vettel a Shell na Hungaroringu nadchli tisícovky fanoušků během Ferrari Racing Days

  Praha, 30. června 2015 – Čtyřnásobný mistr světa Formule 1™ a současný pilot stáje Scuderia Ferrari Sebastian Vettel ukázal úžasnou show před tisícovkami fanoušků, kterým na maďarském Hungaroringu nedaleko Budapešti předvedl monopost Scuderia Ferrari F2012.

 • 09/06/2015 Čisticí vlastnosti paliva Shell V-Power Nitro+ 95 potvrzeny nejnovějšími testy laboratoří SGS Czech Republic

  V Praze 9. června 2015 – Nejnovější testy laboratoří SGS Czech Republic prokázaly výborné čisticí účinky výkonného paliva Shell V-Power Nitro+ 95. První zkoušky provedené v České republice zcela novou metodou renomovaným institutem podle mezinárodních standardů CEC zaznamenaly v průměru o více než třetinu menší množství úsad na sacích ventilech proti běžnému benzínu BA95 dostupnému na českém trhu.

 • 02/06/2015 Shell Eco-marathon Europe 2015: Soutěž oslavila 30 let inovací a úspěchů novými traťovými rekordy

  Od prvního ročníku v roce 1985 klesla spotřeba paliva téměř čtyřnásobně

 • 19/05/2015 Darujte starý mobil na čerpacích stanicích Shell

  Společnost Shell se rozhodla v rámci dlouhodobého partnerství s Nadačním fondem Kapka naděje zapojit do akce MOBIL PRO KAPKU a podpořit tak konání již 14.benefinční koncert pod názvem Znovuzrození, který se uskuteční dne 17.6.2015 a bude vysílán přímým přenosem na TV Prima.

 • 15/05/2015 Shell bude pohánět monopost Scuderia Ferrari formule 1 Sebastiana Vettela na Hungaroringu

  Praha, 15. května 2015 – Čtyřnásobný mistr světa závodů formule 1 a současný pilot stáje Scuderia Ferrari Sebastian Vettel se v neděli 28. června poprvé od svého přestupu do italského týmu projede na okruhu Velké ceny Maďarska v monopostu Scuderia Ferrari.

 • 04/05/2015 BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM – Přijeďte si zkontrolovat zrak na čerpací stanici

  V průběhu měsíce května si mohou řidiči na vybraných čerpacích stanicích Shell nechat zdarma otestovat svůj zrak optometristou v rámci osvětové kampaně „Bezpečně za volantem – Péče o zrak.“ Kampaň se koná pod záštitou Mezinárodního sdružení optiků a optometristů.

 • 17/03/2015 První zásobovací loď poháněná zkapalněným zemním plynem

  V Praze 17. března 2015 – Společnosti Shell a Harvey Gulf International uvedly do provozu první zásobovací plavidlo poháněné LNG (zkapalněným zemním plynem). Tato unikátní loď bude podporovat logistiku společnosti Shell v Mexickém zálivu.

 • 16/02/2015 Společnosti Shell a BMW prohlubují spolupráci

  Prémiové motorové oleje Shell Helix Ultra a Pennzoil Platinum se stávají partnerem závodní divize BMW Motorsport a Shell V-Power se stává prémiovým palivem doporučovaným vozy BMW M.

Nástroje stránky