V této sekci

Shell V-Power Diesel

Objevte nové složení Shell V-Power Diesel navržené speciálně pro potřeby moderních dieselových motorů.

Shell V-Power 95

Zjistěte, jak jsme změnili naši nejnovější generaci paliv Shell V-Power 95.

Shell V-Power

Vyvinutí paliva, které poskytuje náš nejlepší výkon a účinnost vyžaduje znalosti, úsilí a plánování. Proto jsme se při vývoji nových paliv Shell V-Power spojili s týmem Scuderia Ferrari.

Paliva Shell V-Power s DYNAFLEX technologií obsahují 3x více čisticích a tření snižujících složek, které pomáhají chránit váš motor3.

Takže ať jedete kamkoliv, jeďte s naším nejvyšším výkonem a účinností.

  1. Posílená v porovnání s palivy Shell FuelSave. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Více informací naleznete v sekci „Technologie Shell DYNAFLEX“.
  2. Zlepšují stav motoru tím, že pomáhájí odstraňovat usazeniny, které snižují výkon motoru, z klíčových součástí palivového systému, jako jsou sací ventily a vstřikovače paliva. Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Více informací naleznete v sekci „Technologie Shell DYNAFLEX“.
  3. Vztahuje se pouze na benzinová paliva Shell V-Power v porovnání s benzinovým palivem Shell FuelSave. Pomáhá chránit klíčové součásti palivového systému, jako jsou sací ventily nebo vstřikovače paliva, od usazenin, které snižují výkon motoru. . Skutečné účinky a přínosy vlastností paliv se mohou lišit v závislosti na typu a stavu vozidla, stylu jízdy a jízdních podmínkách; míra jejich projevu není zaručena. Více informací naleznete v sekci „Technologie Shell DYNAFLEX“.

Doporučený obsah

Shell FuelSave

Objevte, jak naše pohonné hmoty mohou napomoci klidnému průběhu každodenních jízd.