Ve společnosti Shell pracujeme na popředí energetického průmyslu a zdoláváme výzvy budování lepší energetické budoucnosti. Přidejte se k průkopnickému programu společnosti Shell pro absolventy a staňte se součástí smysluplného procesu, díky kterému se můžete vyvíjet v plnohodnotného odborníka společnosti Shell.

Hned od začátku se zúčastníte komplexního programu pro zaškolení, který vám systematicky představí všechny oblasti společnosti. Dostanete stimulující role v praxi a budete mít příležitost se seznámit s hodnotami společnosti.

Jak se budou vaše znalosti vyvíjet díky strukturovanému zaškolování a vaše zkušenosti rozšiřovat díky převratným projektům, budete mít i tak neustálou podporu v rámci vynikajícího mentoringového programu. Konstruktivní kontrolní pohovory během celého programu společnosti Shell pro absolventy zajistí, že nebudete zahlceni pracovní zátěží.

Ať už se přidáte do technické, komerční nebo korporátní oblasti programu společnosti Shell pro absolventy, dostane se vám nevídaného formálního zaškolení, díky kterému bude vaše kariéra po dokončení programu stoupat strmě vzhůru. Program jsme navrhli tak, aby výjimečným kandidátům, jako jste vy, poskytl výjimečné zkušenosti a školení, které potřebujete, abyste mohli být lídrem v našem podnikání.

I v rámci programu společnosti Shell pro absolventy budete mít vliv, díky sérii úkolů, které pro vás budou pozitivními výzvami.

Dejte si malou ochutnávku toho, co program společnosti Shell pro absolventy nabízí, a poslechněte si inspirativní příběhy přímo od některých našich absolventů a odborníků, kteří to zažili na vlastní kůži.

Application process

Více na stránce Studenti a absolventi

Hodnocené stáže

Zjistěte, co vám společnost Shell může v rámci hodnocených stáží nabídnout.