Hodnocená stáž je skvělou příležitostí, jak poznat společnost Shell zevnitř a ponořit se tohoto odvětví. Pomůže vám to také s nejednoduchým rozhodnutím, která potenciální kariéra je pro vás ta nejlepší. Každý den vás budeme zapojovat do projektů, které budou vybírány tak, aby odpovídaly vašim zájmům a schopnostem.

Přidáte se k projektovému týmu a budete pracovat po boku zaměstnanců společnosti Shell, kteří jsou opravdovými odborníky ve svém oboru. Jejich perspektiva vám pomůže s pochopením našeho podnikání, jeho nároky a výhodami.

Váš supervisor a mentor vás budou přímo podporovat a pravidelně se budete účastnit hodnocení, abychom se ujistili, že vy z našich zkušeností získáváte maximum a vy na oplátku dostáváte naši zpětnou vazbu.

Co hledáme:

Budete hodnoceni na základě svých schopností analyzovat, rozhodovat a vytvářet proveditelná řešení, stejně jako ohodnotíme váš elán, entusiasmus, odolnost a sebevědomí.

Během hodnocené stáže proběhne zhruba v polovině formální hodnotící pohovor s vaším mentorem a supervisorem. Poté se uskuteční konečný hodnotící pohovor, kde vás požádáme o dokončení online simulačního cvičení a písemného úkolu. Budete také muset připravit závěrečnou prezentaci o vašem projektu.

Pokud v programu hodnocených stáží uspějete, můžeme vám nabídnout pozici v Programu společnosti Shell pro absolventy.

Application process

Více na stránce Studenti a absolventi

Výhody práce pro společnost Shell

Zjistěte, jaké výhody má práce pro společnost Shell, od našich výjimečných školicích programů až po nesčetné možnosti sdružovat se a spolupracovat.