Usměvavý pán z venkovní obsluhy doplňuje vodu do ostřikovačů v autě.

Venkovní obsluha Shell – profesionální a bezplatná péče o vás i vaše auto

Když zavítáte k nám na čerpací stanici Shell, pozdraví vás a usměje se. Vy si ale pořád nejste jisti, kdo ta osoba v červené bundě je? Seznamte se. To je venkovní obsluha Shell – naše unikátní služba, díky které se budete cítit jako na velké ceně. Natankuje vám a pomůže s údržbou, zatímco vy si můžete skočit na kávu a dort z nabídky občerstvení Shell Café.

S čím vším vám pomůže

 • Ikonka tankovacího stojanu

  DOPORUČÍ PALIVO A NATANKUJE

  Spěcháte nebo se prostě nechcete ušpinit? Obsluha se postará o to, proč jste v první řadě přijeli – doporučí to správné palivo a natankuje za vás. Aby motor šlapal tak, jak má, zkontroluje i množství oleje.

 • Ikonka tankovacího stojanu

  POSTARÁ SE O ČISTOTU

  Střetli jste se po cestě s hejnem much? Obsluha vám umyje přední sklo tak, že bude zase jako nové. Vrátili jste se z výletu a auto je celé zaprášené? Navede vás do myčky a spolu vyberete ten správný program.

 • Ikonka tankovacího stojanu

  DOPLNÍ VODU DO OSTŘIKOVAČŮ

  Voda do ostřikovačů došla a vy ji máte doma v garáži? Nevadí, u nás na čerpací stanici si můžete vodu do ostřikovačů zakoupit a obsluha vám ji velmi ráda doplní.

 • Ikonka tankovacího stojanu

  DOFOUKNE PNEUMATIKY A MNOHEM VÍC

  Je cesta poněkud nepohodlná? Problémem může být nízký tlak v pneumatikách. Obsluha ho změří a pneumatiky případně dofoukne. Aby vám nic zajímavého neuniklo, informuje vás i o všech sezonních akcích a novinkách.

Pořád váháte? Odpovídáme na vaše nejčastější dotazy

Slečna z venkovní obsluhy tankující auto

Jsme tu pro vás

Profesionální péče o vaše auto je naší hlavní pracovní náplní, ale tak jako je tomu i na velké ceně, bezpečí řidiče je bezpochyby na prvním místě. Podívejte se, v jakých neobvyklých situacích jsme se jako venkovní obsluha už ocitli a co o nás říkají naši kolegové.

Pavel Blažek, venkovní obsluha, Vyškov

Pavel Blažek, venkovní obsluha, Vyškov

Na čerpací stanici Shell ve Vyškově pracuji již 13 let. Vždy mě bavila práce s lidmi, jsem upovídaný. S mnoha zákazníky mám už přátelský vztah, neboť k nám jezdí pravidelně. Vládne zde přímo rodinná atmosféra. Je mi 59 let a práce mě pořád baví, rád obměňuji přístup k zákazníkům. Dokážeme jim pobyt u nás zpříjemnit nabídkou kvalitních paliv, ale i službami, které nás odlišují od konkurence. Své zkušenosti předávám i dalším kolegům na školeních venkovní obsluhy. Klíčové je, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Vědí, že na čerpacích stanicích Shell jsou vždy kvalitně obslouženi, dostanou výbornou kávu a občerstvení a mezitím jim umyjeme okna, natankujeme a doporučíme naše výhodné akce. Oceňují naši ochotu a slušné chování.

Jakub Neklapil, venkovní obsluha, Brno

Jakub Neklapil, venkovní obsluha, Brno

Během služby jsem zpozoroval, že se po cestě směrem k čerpací stanici blíží kouřící auto. Naštěstí neodbočilo k nám na čerpací stanici, ale zastavilo na kraji čtyřproudové cesty. Kouřilo stále více. Alarmoval jsem hasiče, vzal s sebou hasicí přístroj a běžel na pomoc. Řidič mezitím vystoupil a otevřel kapotu auta, což dělat neměl. Z auta začaly šlehat vysoké plameny. Když jsem se ujistil, že ve vozidle už nikdo jiný není, ustoupili jsme do bezpečí. Řidiči jsem ošetřil popáleniny a předal jsem ho zdravotníkům. Hasiči požár uhasili, ale vozidlo už nezachránili. Pán přišel za pár dní poděkovat, což mě velmi potěšilo. I díky protipožárním školením, které každoročně absolvuji, jsem zachoval chladnou hlavu a situaci adekvátně vyřešil.

Jakub Neklapil, venkovní obsluha, Brno

Tibor Knapp, venkovní obsluha, Shell Galanta

Zhruba před rokem odbočilo na naši čerpací stanici auto s rozrušenou řidičkou. Prudce zastavilo, vyskočila z něj žena a volala o pomoc. Vysvětlila, že má ve vozidle nemocného synka, kterému se během jízdy udělalo špatně. Přiběhl jsem k autu a všiml si, že chlapec se třese a vychází mu z úst pěna. Byly to příznaky epilepsie, kterou trpěla i moje babička. Jednal jsem. Uvolnil jsem mu opasek, tričko a vytáhl zapadlý jazyk. Uklidňoval jsem jeho matku a vzápětí volal záchrannou službu. Sanitka byla někde poblíž, neboť zakrátko byl chlapec v péči zdravotníků. O dva dny později přišla matka chlapce poděkovat. Kurz první pomoci, který díky Shell každoročně absolvuji, mi v tomto případě velmi pomohl.

Alexander Kálazi, provozovatel, Nové Zámky

Alexander Kálazi, provozovatel, Nové Zámky

Na čerpacích stanicích Shell pracuji od svých osmnácti let. Začínal jsem jako venkovní obsluha a dnes provozuji šest čerpacích stanic. Za ta léta jsem zažil různé příběhy a spolu s venkovní obsluhou jsme řešili mnohé běžné, ale i nestandardní situace. Prioritou Shell je bezpečnost zákazníků. Venkovní obsluha má širokou škálu školení, včetně první pomoci a praktických cvičení požární ochrany. Slušnou komunikací a vystupováním dokáže vyřešit kritickou situaci, technický problém, doporučit vhodný produkt či alespoň zpříjemnit den povzbuzením. Naší snahou je, aby zákazník vnímal venkovní obsluhu jako přidanou hodnotu, která mu usnadní a urychlí návštěvu čerpací stanice. Chceme, aby se k nám řidiči vraceli pro kvalitní paliva a nadstandardní služby, které nabízíme.

Helena Valachová, provozovatelka, Trenčín

Helena Valachová, provozovatelka, Trenčín

Jsem nejdéle působící provozovatelka čerpacích stanic Shell na Slovensku. Momentálně spravuji čtyři čerpací stanice. Příběhů, které jsem za 28 let ve službě zažila, je nepočítaně. Ztracené doklady, dítě zamčené ve vozidle, hořící auta, ale také dramatické události se šťastným koncem. Venkovní obsluha jsou lidé, kteří mají první kontakt se zákazníky. Jsou to profesionálové, kteří rádi komunikují, jsou přátelští, odborně zdatní a vždy připravení pomoci. Jejich dobrá nálada se může odrážet i na chování zákazníků. Naším společným cílem je, aby se každý zákazník na čerpacích stanicích Shell cítil jako host a rád se k nám vracel.

VÍCE V SEKCI PRO MOTORISTY

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.

Paliva Shell

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.