Káva a Pletenec s karamelem

Kávové pondělí

Není pondělí prostě váš den? U nás ano! Každé pondělí u nás nyní ke kávě deli by Shell dostanete zdarma Pletenec se slaným karamelem nebo Raw tyčinku. Zajeďte si k nám pro sladší začátek týdne!

Hot dog 1+1

Maxi středa

Máte hlad a jeden Hot dog na jeho zahnání prostě nestačí? Když si v nás ve středu koupíte Chilli Hot dog, dostanete k němu ještě jeden Hot dog úplně zdarma!

Káva deli by Shell

Výhodný pátek

Být členem Shell ClubSmart se v pátek opravdu vyplatí! Když se u nás totiž v pátek posilníte kávou deli by Shell, přičte se vám na účet dvojnásobný počet Shell ClubSmart bodů!

Cappy juice a Flapjack

Každý den, šťastný den

Odvezte si od nás něco výhodného opravdu každý den! Kombinace Cappy juice s ovesnou tyčinkou Flapjack nebo Maxi Hot dog s půl litrem Coca-Coly nebo Coca-Coly Zero od nás nyní dostanete za zvýhodněnou cenu.

Akce probíhá v termínu od 1. 9. 2020 do 31. 12. 2020 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích, více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.

Deli by Shell káva

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.