káva a croisaant

Kávové pondělí

Zpříjemněte si začátek týdne na našich čerpacích stanicích. Ke každé vaší pondělní kávě vám teď přidáme jeden nadýchaný máslový croissant zdarma. Přijeďte si k nám pro spoustu energie do nového týdne.

Hot dog

Maxi středa

Neodbývejte se v půlce týdne polovičatým jídlem. Náš Maxi Hot dog Debrecínka, který zažene i vlčí hlad, si ve středu pořídíte za akční cenu. Odjedete tak od nás s plným břichem i peněženkou.

Káva deli by Shell

Výhodný pátek

Pro členy Shell ClubSmart je pátek vždycky svátek. Když si totiž na našich čerpacích stanicích po dlouhém pracovním týdnu odpočinou u lahodné kávy deli by Shell, získají za ni dvojnásobný počet bodů Shell ClubSmart.

cola and hot dog

Každý den, šťastný den

I na cestách se to ve dvou lépe táhne. Proto vás u nás na každou vaši cestu čeká oblíbené duo za výhodnou cenu. S Maxi Hot dogem a půllitrem Coca-Coly se vám bude na silnici vyrážet hned o něco lépe.

Akce probíhá v termínu od 4. 1. do 31. 3. 2021 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích, více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.

Deli by Shell káva

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.