Croissant a káva s postitem nadepsaným Nezapomeňte Kávové pondělí

Pondělí je dnem kávy a teplých nápojů. Ty si nejlépe vychutnáte s dobrotou. Dejte si čerstvě namletou kávu, lahodné kakao nebo čaj a dostanete od nás navíc nadýchaný croissant nebo chutnou raw tyčinku s příchutí podle vašeho výběru. Jakýkoliv teplý nápoj z našeho sortimentu si i s dobrotou můžete vzít s sebou, nebo pohodlně vychutnat v příjemném prostředí naší čerpací stanice.

NAŠE KÁVA SE MŮŽE PYŠNIT CERTIFIKACÍ UTZ PRO PROKÁZÁNÍ ZODPOVĚDNÉHO HOSPODAŘENÍ S KÁVOVÝMI ZRNKAMI.

Premiovy hot dog s postitem s nápisem Nezapomnte Maxi streda

Středa je dnem hot dogů. A když už si dáte hot dog, tak si dejte prémiový. Všechny Maxi hot dogy a Gourmet hot dogy si u nás ve středu vychutnáte za mini cenu. Gurmány potěší hot dog Riviéra, New Yorker, Kaiser, Amerika nebo Mega hot dog.

VŠECHNY NAŠE MAXI HOT DOGY A GOURMET HOT DOGY OBSAHUJÍ AŽ 98 % MASA.

šunková bagety s postitem s nápisem Nezapomente Výhodný pátek

Pátek je dnem vynikajících baget. Když už máte chuť na bagetu, tak si dejte jednu z našich prémiových. Bagety máme v pátek za výhodnou cenu. Naše čerstvé i předbalené bagety jsou připravované z těch nejkvalitnějších surovin. Bagety s masem tak mají vždy vysoký podíl masa, šunkové jsou připravované z výběrové šunky bez glutamátu a všechny připravujeme s čerstvou zeleninou a delikatním dresinkem.

LAHODNÉ DELI BY SHELL BAGETY KAŽDÝ PÁTEK ZA VÝHODNOU CENU

produkty z nabídky Filipa Sajlera, voda Deli by Shell a postit s napisem Nezapomnte každý sen výhodně

Každý den pro vás máme něco navíc. K vybraným produktům připravovaným podle receptu od špičkového českého šéfkuchaře Filipa Sajlera dostanete extra Shell ClubSmart body a minerální vodu Deli by Shell navíc. Naše Deli by Shell voda pochází z hlubinného jezera z oblasti Novohradských hor a její složení je vhodné pro udržení koncentrace, pozornosti a bdělosti při cestování.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Spolupráce s Filipem Sajlerem

Food ambasadorem rychlého občerstvení Deli by Shell se stal známý český šéfkuchař Filip Sajler, který se podílel na receptuře limitované edice výrobků.

Deli by Shell káva

Káva patří k nejvyhledávanějším nápojům, jimiž si řidiči zpříjemňují hodiny strávené za volantem.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.

Aplikace Shell

Od úžasných výletních destinací až po odborné údaje o vozidlech – máme informace pro každého.