Kávový pondelok

Kávové pondělí

Jak si zpříjemnit začátek pracovního týdne? Naší kávou se sladkým dárkem! Ke kávě deli by Shell nebo Costa Express od nás zdarma dostanete balení preclíků v mléčné čokoládě PRETZELS nebo Třešňovou rolku.

Maxi streda

Maxi středa

Středa už tradičně patří našim Hot dogům. A který pošleme na výsluní tentokrát? Maxi Hot dog Sýrový za akční cenu! Dopřejte si přísun chuti a energie v půlce týdne a řekněte sýýýr!

Výhodný piatok

Výhodný pátek

Sbíráte body na skvělé Shell ClubSmart odměny? Tak to vás potěší naše páteční výhodná nabídka! Ke kávě deli by Shell vám na vaše konto Shell ClubSmart naservírujeme dvojnásobný počet bodů!

Každý deň

Každý den, šťastný den

Abyste nemuseli přemýšlet, zda je pondělí, středa nebo pátek, vyplatí se vyrazit za občerstvením na Shell každý den! Připravili jsme pro vás osvěžující Cappy džus s čerstvě rozpečeným máslovým croissantem za zvýhodněnou cenu.

Akce probíhá v termínu od 1. 4. 2020 do 31. 8. 2020 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích, více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.

Deli by Shell káva

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Nové čerpací stanice Shell

Čerpací stanice už dávno není jen místem k tankování pohonných hmot.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.