káva a croisaant

Kávové pondělí

Lahodná čokoláda a špetka vanilky k silné pondělní kávě, co víc si přát? Nastartujte u nás svůj týden kávou deli by Shell nebo Shell Café a my vám pondělí vylepšíme čerstvým Čokovanilkovým twistem nebo Arašídy v cukru zdarma. 3, 2, 1 a týden může začít!

Hot dog

Maxi středa

Je půlka týdne a vy nemáte ve spěchu čas na pořádné jídlo? Náš Klobásový Maxi Hot dog se s vaším hladem rychle vypořádá. Ještě radši si ho ale dáte, když zjistíte, že vám ho ve středu prodáme za akční cenu.

Káva deli by Shell

Výhodný pátek

Pátek je jako vždy dnem členů Shell ClubSmart. Za kávu deli by Shell nebo Shell Café jim totiž přičteme dvojnásobný počet bodů. Přijeďte si k nám doplnit body Shell ClubSmart a energii na poslední den před víkendem.

cola and hot dog

Každý den, šťastný den

Protože víme, že na cestách nejste jen v pondělí, ve středu a v pátek, máme pro vás něco navíc každý den. Tentokrát dostanete v páru Maxi Hot dog s Coca-Colou (Kofolou Original na stanicích s prodejnou Billa) za výhodnou cenu, kdykoliv se zastavíte na našich čerpacích stanicích.

Akce probíhá v termínu od 1. 4. do 30. 6. 2021 včetně nebo do vyprodání zásob na vybraných čerpacích stanicích, více si přečtěte v pravidlech akce.

VÍCE V TÉTO SEKCI

Paliva Shell

Získejte více informací o našich nových pohonných hmotách Shell.

Deli by Shell káva

Auto potřebuje palivo a řidiči zase kávu, to je nad slunce jasné. A naše nová káva probudí vaše cesty! Vyzkoušejte dva nové druhy kávy ve svém oblíbeném nápoji.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.