Jste již členem Shell ClubSmart? Máte svůj Online účet? Pak můžete všechny nové benefity začít rovnou užívat!

Ještě nejste členem? Pak neváhejte a registrujte se hned teď, ať vám žádný z benefitů neuteče.

Benefity Shell Clubsmart Karty

Klubová karta v mobilu

first position - man with phone in his hand

Digitální Shell ClubSmart karta

Shell ClubSmart karta ve vašem mobilu. Sbírejte a využívejte body snadno a rychle bez nutnosti nosit s sebou plastovou kartu. Po ruce budete mít vždy dokonalý přehled o slevách, výhodách a odměnách. Stačí si stáhnout Shell aplikaci, zaregistrovat se na stránkách www.shellsmart.com a výhody můžete pohodlně využívat přes svůj mobilní telefon.

Sleva za body

second position - woman with her son and 2 hot dog

Proměňte své body na slevy a šetřete při nákupech a tankovaní na Shell. Užívejte si volnost při rozhodování, kolik bodů využijete při placení v Shell shopech. Každých 100 bodů můžete proměnit na slevu 10 Kč na Váš nákup.*

Nasbírané body můžete využít na slevu až do výše 90 % z ceny nákupu.

Slevu lze uplatnit na vše s výjimkou alkoholických nápojů, tabákových výrobků, mýtných služeb , cenin, losů, služeb sázkového terminálu (např. Sportka).

Více informací je k dispozici ve Všeobecných podmínkách a pravidlech věrnostního programu Shell ClubSmart.

*Jedná se o příklad. Základní pravidlo pro přepočet bodů na slevu je 10 bodů = sleva 1 Kč Slevu na Body není možné uplatnit při placení platebními prostředky odlišnými od bankovních platebních karet (např. palivové karty euroShell Card, Shell Card , CCS, OMV, DKV, Benzina Card, Euroil). Více na www.shellsmart.com.

Partneři

Women is near to sea with her car

Cestování je mnohem víc než přesun z bodu A do bodu B. Je to otevírající se svět možností a příležitostí. A členové Shell Club Smart si zaslouží na cestách výhody, i když zrovna nejsou na čerpací stanici Shell. Proto teď můžete sbírat body do programu Shell ClubSmart, i když platíte za ubytování přes booking.com nebo si půjčujete auto u Rentalcars.

Cestovat s navigací je tak jednoduché a s Shell ClubSmart ještě k tomu výhodnější. Nyní můžete získat GPS navigaci Sygic s prémiovou doživotní licencí za 7090 Shell ClubSmart bodů.

Stačí navštívit web shellsmart.com a proměnit body za poukázku.

Více pro Motoristy

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.