Seznamte se s modely z kolekce Shell Motorsport

Na závodní dráze přijíždí NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a objevuje se titulek UŽ MÁTE SVŮJ TÝM VÍTĚZŮ? Sledujeme odhalení jednotlivých aut.

V zimní krajině projíždí auto HYUNDAI i20 COUPE WRC.

Na závodním okruhu znovu vidíme NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR.

Na okruhu závodí i TEAM PENSKE FORD MUSTANG GT ve žluté barvě s logem Shell.

Vidíme BMW M4 MOTORSPORT na závodním okruhu v přírodě.

Dalším modelem, který se nám představuje je SHELL V-POWER RACING TEAM FORD MUSTANG GT.

Ukazují se nám modely HYUNDAI i20 COUPE WRC, TEAM PENSKE FORD MUSTANG GT, BMW M4 MOTORSPORT a SHELL V-POWER RACING TEAM FORD MUSTANG GT a objevuje se titulek ČTYŘI NATAHOVACÍ MODELY.

Dále vidíme NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a mobilní telefon, který slouží jako dálkové ovládání. Objevuje se text FORMULE NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ EXKLUZIVNĚ S SHELL CLUBSMART.

Na červeném pozadí se ukazuje všech pět modelů z kolekce Shell Motorsport. Objevují se titulky KOLEKCE SHELL MOTORSPORT NA VÁS ČEKÁ pouze na Shell. 

Jak modely získáte?

Nasbírejte 5 samolepek a vyberte si jeden z natahovacích modelů s doplatkem 69 Kč.

Jak sbíráte samolepky?

 • RYCHLEJI S SHELL V-POWER

  RYCHLEJI S SHELL V-POWER

  Za každých 25 litrů prémiových paliv Shell V-Power získáte 2 samolepky. V rámci jedné transakce můžete získat max. 8 samolepek.

 • VYTRVALE S SHELL FUELSAVE

  VYTRVALE S SHELL FUELSAVE

  Za každých 25 litrů paliv Shell FuelSave získáte 1 samolepku. V rámci jedné transakce můžete získat max. 4 samolepky.

 • CHYTŘE S VODAMI DO OSTŘIKOVAČŮ SMART

  CHYTŘE S VODAMI DO OSTŘIKOVAČŮ SMART

  Za nákup 2 vod do ostřikovačů Smart získáte 1 samolepku a navíc až 500 Shell ClubSmart bodů.

 • PRAKTICKY S PRÉMIOVÝMI MYČKAMI

  PRAKTICKY S PRÉMIOVÝMI MYČKAMI

  Za nákup mycího programu Perfektní lesk nebo Perfektní umytí získáte 1 samolepku.

Na plný plyn do světa zábavy

Aplikace Shell Racing na displeji mobilního telefonu.

Shell ClubSmart pro ty nejrychlejší

Probuďte v sobě závodníka, prověřte své schopnosti a vyhrajte až 1 000 bodů Shell ClubSmart! Stáhněte si zdarma aplikaci Shell Racing, přidejte svou kartu Shell ClubSmart a vyhrávejte body na závodech pro členy Shell Racing klubu! Každý den odměňujeme 50 nejrychlejších jezdců!

Zjistit více

Nissan a logo Nissan jsou registrované ochranné známky Nissan Motor Co. Ltd. a jsou používány na základě licence. Slovní ochranná známka a logo Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné Bluetooth SIG, Inc. a jejich využití ze strany BrandBase B.V. je na základě licence. Další ochranné známky a obchodní názvy náležejí jejich příslušným vlastníkům. Ochranné známky jsou udělené na základě licence společnosti Penske Racing South, Inc. Veškeré ochranné známky jsou užívány se souhlasem jejich příslušných vlastníků. Oficiální licencovaný́ produkt týmu Shell V-Power Racing. Ochranné známky a trade dress Ford Motor Company jsou užity v souladu s licencí udělenou Brandbase B.V. Logo a slovní ochranná známka BMW jsou ochranné známky BMW AG a jsou použity na základě licence. Všechna práva k ochranným známkám Hyundai vlastní nebo používá na základě licence Hyundai Motorsport GmbH. Všechna práva vyhrazena.

Více pro Motoristy

Vyhledávač čerpacích stanic

Najděte nejbližší čerpací stanici Shell pomocí našeho vyhledávače a naplánujte si trasu.

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.