Dopřejte si na cestách kvalitní a chutné občerstvení.

K prvotřídní cestě patří prvotřídní jídlo, proto jsme z kvalitních ingrediencí vytvořili limitovanou řadu gurmánských produktů.

Pro své zákazníky chceme vždy to nejlepší, proto jsme se spojili s vášnivým závodníkem a kuchařem Filipem Sajlerem a připravili pro Vás exkluzivní řadu gurmánských výrobků, které vynikají kvalitními ingrediencemi, jedinečnými kombinacemi chutí a maximální čerstvostí. Filip Sajler je český šéfkuchař a spolumajitel společnosti provozující firemní restaurace a cateringový servis. Znát ho můžete také z populárního pořadu o vaření a gastronomii. Filip při vaření zdůrazňuje maximální jednoduchost, tradiční kuchařské postupy a čerstvé suroviny. Za sebou má praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru, na Slovensku i v České republice a mnoho dalších zahraničních zkušeností z Thajska, Italie, Španělska, Norska, Londýna a New Yorku. Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží po celém světě, včetně té z Kuchařské Olympiády v Erfurtu.

Bageta Banh mi

HotDogs with spices

Bageta se do Vietnamu dostala v době francouzské kolonizace. Vietnamská verze se od originálu liší použitím rýžové mouky. Bageta se plní různým masem, zeleninou, majonézou a omáčkami. V té naší najdete trhané vepřové maso a koriandrovou majonézou. 

Camembert & Rukola

Burger with spices

Tradiční českou hermelínovou pomazánku jsme rozebrali a udělali z ní recept se světoznámým sýrem Camembert a velice oblíbenou rukolou. Kombinace naší tradiční chuti s výrazným sýrem a štiplavou rukolou si zamilujete.

Krůtí šunka s fíky

Burgers and Hotdogs

Lehký švédský chléb kombinujeme jen se svěžími doplňky v podobě tradičního krémového sýra Philadelphie a čerstvého špenátu. K tomu jsme přidali krutí maso a skvělé fíkové chutney.  Tak nás to baví.

More In Motorists

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.