Shell BMW Toy cars

První kolekce modelů automobilů BMW M na čerpacích stanicích Shell se odkazuje na společné technické partnerství. Za nákup paliv Shell či za pořízení jakéhokoli programu mycí linky budou zákazníci od 14. srpna do 29. října 2017 sbírat samolepky. Za čtyři kusy dostanou jedinečnou možnost odnést si jeden z pěti modelů za pouhých 39 Kč.

Originální kolekce pěti kovových modelů BMW M, odrážející úspěšnou technickou spolupráci značek Shell a BMW nejen v rámci motorsportu, je dostupná od 14. srpna 2017 na všech čerpacích stanicích Shell v České republice. Součástí sběratelské řady se stane závodní speciál BMW M4 Motorsport a sportovní modely BMW M2 Coupé, BMW X6 M, BMW M4 Cabrio a BMW M6 Gran Coupé. Do reálných předobrazů těchto modelů výrobce doporučuje tankovat prémiová paliva Shell V-Power, motorové oleje Shell Helix Ultra a Pennzoil Platinum jsou pak partnery závodní divize BMW Motorsport.

Pro získání některého z elegantních modelů budou účastníci akce sbírat samolepky do karty, která je k dispozici na všech čerpacích stanicích. Za natankování minimálně 30 litrů paliva Shell FuelSave dostanou jednu samolepku, za stejné množství některého z paliv Shell V-Power pak obdrží dvě. Samolepku je možné získat také při zakoupení jakéhokoliv mycího programu. Po nasbírání čtyř samolepek si zákazníci mohou za 39 Kč odnést jeden z pěti modelů BMW M.

Nabídka platí do vyprodání zásob a může se na jednotlivých čerpacích stanicích lišit.