Two wraps kept on a wooden plate

Řidiči s bezlepkovou dietou nebo ti, kteří hledají alternativní varianty běžného sortimentu občerstvení na čerpacích stanicích, už nebudou muset cestovat hladoví, pokud si nestihnou připravit svou vlastní svačinu. Od 1. dubna na ně totiž na čerpacích stanicích Shell čeká nová řada bezlepkových a vegetariánských výrobků deli2go. K stávající nabídce přibude čočkový salát či několik variant hot dogů, baget a wrapů bez lepku.

„Jsme otevřeni všem podnětům. Tentokrát jsme zareagovali na poptávku, vyšší nároky zákazníků a popularitu alternativních životních stylů, kde je z jídelníčku vyloučeno maso či potraviny vyrobené z běžných obilovin. Od začátku dubna zavádíme do prodeje chutné vegetariánské a bezlepkové novinky pro klienty dodržující specifické stravovací návyky, často i ze zdravotních důvodů,“ uvedl Petr Šindler, manažer komunikace společnosti Shell Czech Republic a.s.

Odborníci na výživu doporučují jíst čtyřikrát až pětkrát denně, aby náš metabolismus správně fungoval a veškerou přijatou energii zpracoval. Neměli bychom se tedy odbývat ani při cestování, ale naopak pravidelně zastavovat a občerstvovat se. Všichni řidiči však nemohou, nebo nechtějí, volit z nabídky pultu s rychlým občerstvením libovolně. Společnost Shell se jim v České republice rozhodla vyjít vstříc a zařadit do nabídky občerstvení deli2go zcela nový sortiment bezmasých a bezlepkových produktů.

Od dubna letošního roku tedy budou moci pravidelné stravovací návyky bez problému a pohodlně dodržovat i řidiči držící bezlepkovou dietu či vegetariáni. Na výběr budou mít z několika variant viditelně označených hot dogů, baget či wrapů bez obsahu lepku, vyznavačům bezmasé stravy přibude, mimo širokou nabídku ovoce a zeleniny, navíc možnost zahnat hlad čočkovým salátem.

Nabídka deli2go představuje široký sortiment čerstvého občerstvení vytvořeného pouze pro společnost Shell. Je připraveno z kvalitních surovin, výborně chutná a z nabídky si, právě díky rozšíření o nové produkty, vybere opravdu každý.

O občerstvení deli2go

Nabídka občerstvení s názvem deli2go byla vytvořena speciálně pro čerpací stanice Shell a je na trhu od roku 2012. Název vznikl zkrácením anglického „delicates to go“, v překladu do češtiny kvalitní a chutné jídlo na cestu.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc 

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.