Shell čerpací stanici ve Svitavách

Společnost Shell Czech Republic a.s. dnes oficiálně zahájila provoz svojí nové čerpací stanice Shell Svitavy Lančov na Hlavní ulici. Pobočka disponuje dvěma klasickými multistojany s výkonnými palivy Shell V-Power Nitro+, jehož čisticí vlastnosti v minulém roce potvrdily testy nezávislé laboratoře SGS Czech Republic, a Shell V-Power Nitro+ Diesel, i běžnými aditivovanými palivy Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Pro plynulé odbavení kamionů je zde připraven jeden rychlovýdejní stojan s průtokem paliva až 140 l za minutu.

Nová čerpací stanice nabízí zákazníkům vedle 24hodinového provozu standardní doplňkové služby, jako jsou například kompresor pro huštění pneumatik či vysavač a v rámci občerstvení také čerstvou kávu deli2go nebo oblíbený hot dog nejvyšší kvality. K dispozici je i wi-fi připojení k internetu zdarma. „Věříme, že řidiči ze Svitav a blízkého okolí na nové čerpací stanici ocení kromě vysoce kvalitního paliva Shell i profesionální služby,“ řekl Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com