Čerpací stanicí roku 2016 se v České republice stala čerpací stanice Shell nacházející se v Plzni na Koterovské ulici. Vítězství v této jediné oborové soutěži navazuje na ocenění čerpacích stanic Shell v Dobšicích u dálnice D11 v loňském roce a ve Slavkově u Brna v roce 2014.

„Provozovat třetí rok po sobě nejlepší čerpací stanici v České republice je pro nás nesmírně váženým oceněním i závazkem zároveň. Pro celou síť našich čerpacích stanic je to potvrzení naší dlouhodobé snahy poskytovat vysoký standard nejen v nabídce kvalitních paliv, ale také obsluhy a nabízených služeb. Mé osobní poděkování patří především celému personálu čerpací stanice na Koterovské ulici v Plzni, jelikož jejich vysoká profesionalita a vstřícný přístup k zákazníkům přispěly k tomu, že ve srovnávací soutěži zvítězila letos čerpací stanice provozovaná s naším logem přes 23 let,“ komentoval ocenění Petr Pražský, ředitel provozu sítě čerpacích stanic Shell ve střední a východní Evropě.

Čerpací stanice Shell v Plzni na Koterovské ulici se nachází na okraji města a se svým otevřením v roce 1993 patří mezi jednu z nejdéle provozovaných čerpacích stanic Shell v republice. Motoristům nabízí vedle standardní nabídky pěti druhů pohonných hmot Shell s garantovanou kvalitou v rámci programu Pečeť kvality také řadu doprovodných služeb.

Po celých 24 hodin jsou zákazníkům k dispozici venkovní obsluha, nový prodejní koncept Billa stop & shop, vynikající káva a další lahodné teplé nápoje známé značky Costa nebo možnost odeslat z terminálu DHL zásilku do celého světa. Na čerpací stanici nechybí myčka se čtyřmi mycími programy ani kompresor s vysavačem.

O PETROLawards

PETROLawards je profesní oborová soutěž každoročně vyhlašovaná společností PETROLmedia s cílem představit významné počiny v oblasti výroby a distribuce pohonných hmot i čerpacích stanic v České a Slovenské republice. Letos se konal jubilejní 10. ročník. Na základě nominací a následného hodnocení odborné komise byly oceňovány projekty a osobnosti ve 4 kategoriích (Čerpací stanice roku, Projekt roku – suroviny a produkty, Projekt roku – čerpací stanice, myčky, shop a gastro a Osobnost roku). O nejlepší čerpací stanici pak rozhodl hloubkový audit externí specializované firmy. Slavnostní oznámení výsledků proběhlo dnes během tradiční konference PETROLsummit. Více informací najdete zde.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.