10% slevové kupóny na vybranou spotřební elektroniku čekají na všechny členy věrnostního programu Shell ClubSmart, kteří do 5. února 2017 natankují minimálně 30 litrů kvalitních paliv Shell. Kupóny lze sčítat a nakupování tak může být až o 50 % výhodnější. Nabídka zahrnuje hned 8 produktů a v předvánočním období se mohou zákazníci těšit na její další rozšíření. Pohodlné online nákupy zboží zprostředkuje webová stránka www.philips.cz/shell.

Společnost Shell Czech Republic a.s. spojila síly s uznávaným výrobcem spotřební elektroniky, společností Philips, a přináší zákazníkům jedinečnou příležitost získat vybrané produkty se slevou až 50 %. Možnost obstarat díky tomu vánoční dárky pro své nejbližší výhodně a bez zbytečného shonu mají všichni členové věrnostního programu Shell ClubSmart. Od 3. října 2016 až do           5. února 2017* totiž při natankování minimálně 30 litrů paliv Shell FuelSave obdrží jeden 10% slevový kupón na nákup produktů Philips. Tankování alespoň 30 litrů výkonných paliv Shell       V-Power Nitro+ nebo 30 litrů paliv Shell FuelSave spojené s nákupem v obchodě čerpací stanice v hodnotě nejméně 100 Kč bude v tomto období odměněno dvěma 10% slevovými kupóny. Mezi 3. a 31. říjnem 2016 lze jeden kupón získat také za 599 Shell ClubSmart bodů. Kupóny je možné sčítat a celková sleva při nákupu produktů Philips může v závislosti na typu vybraného zboží dosáhnout až 50 %.

"Aktuálně mohou zákazníci čerpacích stanic Shell vybírat z osmi užitečných domácích pomocníků značky Philips. Péči o upravený zevnějšek zpříjemní zastřihovač vlasů, holicí strojek, sonický zubní kartáček nebo elektrický čisticí kartáček na pleť. Domácí práce zjednoduší systémová žehlička či robotický vysavač, vaření pak výkonný kuchyňský robot. S automatickým kávovarem, který umožňuje přípravu až 6 druhů kávy jedním stisknutím tlačítka, bude pohodovější i každé ranní vstávání či posezení s přáteli. Od 7. listopadu navíc inspiraci na hodnotné vánoční dárky poskytne speciální nabídka v podobě další čtveřice produktů Philips: odšťavňovače, vysoušeče vlasů, zastřihovače vousů a přístroje na odstranění chloupků Philips Lumea. Veškeré produkty Philips s uplatněním slevových kupónů Shell lze objednávat až do         19. února 2017 na www.philips.cz/shell

Více informací o kampani je uvedeno na www.shell.cz.

*nebo do vydání kupónů, a to i dočasného

Společnost Philips

Společnost Philips byla založena v roce 1891. V současnosti má centrálu v nizozemském Amsterdamu a působí ve více než 100 zemích po celém světě. Jejím cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplných inovací v oblasti spotřebitelského životního stylu a zdravotní péče. Více informací naleznete na www.philips.cz.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích. Více informací naleznete na www.shell.cz.

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby           a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.

O věrnostním programu Shell ClubSmart

Věrnostní klub společnosti Shell působí v České republice již od roku 1998 a je programem         s nejdelší tradicí pro zákazníky čerpacích stanic na českém trhu. Řidič, který se stane členem tohoto programu, sbírá prostřednictvím Shell ClubSmart karty body za každé natankování a další služby u čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku. Nasbírané body pak mohou loajální zákazníci Shellu vyměnit za produkty z katalogu, ve kterém nechybí také možnost darovat Shell ClubSmart body Nadačnímu fondu Kapka naděje. Více informací naleznete na www.shellsmart.com nebo na čerpacích stanicích Shell v České republice.