Shell a Mastercard přináší jako první v České republice inovativní řešení platby na čerpacích stanicích

Nov 14, 2016

V Praze 14. listopadu 2016 – Shell Czech Republic a.s. dnes společně se společností Mastercard oficiálně představuje nové inovativní řešení, které zákazníkům umožní komfortnější a bezpečnější platby za pohonné hmoty. Poprvé v České republice tak budou mít řidiči od 28. listopadu 2016 na většině čerpacích stanic Shell možnost využívat digitální peněženku Masterpass™ by Mastercard® a jejím prostřednictvím hradit paliva přímo z vozu pouhým naskenováním QR kódu na výdejním stojanu ještě před natankováním paliva.

Čerpací stanicí roku 2016 je Shell v Plzni na Koterovské ulici

Nov 01, 2016

V Praze 1. listopadu 2016 – „Čerpací stanicí roku 2016“ se v jubilejním 10. ročníku prestižní oborové soutěže PETROLawards 2016 stala čerpací stanice Shell v Plzni na Koterovské ulici. Společnosti Shell Czech Republic a.s. se tak podařilo obhájit vítězství potřetí v řadě, což potvrzuje dlouhodobě vysoký standard nabídky kvalitních paliv a poskytovaných služeb v České republice.

Členové programu Shell ClubSmart mohou nově podpořit Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM

Aug 29, 2016

Společnost Shell Czech Republic a.s. rozšiřuje své působení na poli pomoci v oblasti léčby zhoubných onemocnění krvetvorby a nově podporuje také Český registr dárců krvetvorných buněk IKEM. Navazuje tak na dlouhodobou úspěšnou spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje a podporu projektů Banky pupečníkové krve. Možnost zapojit se a přispět dobré věci nyní mají také členové věrnostního programu Shell ClubSmart. Body nasbírané za tankování na čerpacích stanicích Shell či využití dalších jejich služeb mohou věnovat nadaci, přičemž společnost Shell za každý takto darovaný bod poukáže na konto Kapky naděje jednu korunu. Výtěžek tak bude sloužit nově také k uhrazení vstupních vyšetření potenciálních dárců kostní dřeně Registru a usnadní tak rozšíření existující databáze.

Limitovaná edice modelů Ferrari značky Bburago přijíždí na čerpací stanice Shell

Jun 08, 2016

V Praze, 8. června 2016 – Společnost Shell Czech Republic a.s. představuje exkluzivní sběratelskou edici modelů Ferrari z kolekce značky Bburago. Každý, kdo v termínu 6. června – 31. července 2016 čtyřikrát natankuje minimálně 30 litrů paliva Shell FuelSave nebo dvakrát 30 litrů výkonného paliva Shell V-Power Nitro+, získá jedinečnou příležitost obdržet jeden z modelů za pouhých 29 Kč.

Na dálnici d1 jsme otevřeli fruitisimo bar

Jun 07, 2016

Od začátku června se mohou řidiči na 44. kilometru naší nejrušnější dálnice D1 zastavit na čerpací stanici Shell Všechlapy pro řádnou porci vitamínů ve zbrusu novém Fruitisimo ovocném baru. Jde o pilotní projekt prvního ovocného a zeleninového koutku Fruitisimo na české dálnici a na čerpací stanici vůbec.

Bezpečně za volantem: českých řidičů s problémy zraku přibývá

May 23, 2016

Praha, 23. května 2016 – Výsledky letošní osvětové kampaně BEZPEČNĚ ZA VOLANTEM jsou alarmující, jelikož ukázaly problémy se zrakem u celých 17 % testovaných řidičů, což je o 10 % více než v loňském roce. Každý 6. řidič by neměl usednout za volant bez brýlí, každý 33. by pak neměl řídit vůbec. Společnost Shell dlouhodobě podporuje zvyšování bezpečnosti silničního provozu a i proto se v letošním roce stala znovu hlavním partnerem osvětové kampaně Mezinárodního sdružení optiků a optometristů. Jejím cílem bylo nabídnout řidičům možnost zkontrolovat zrak na vybraných čerpacích stanicích.

Shell představuje koncept ultra energeticky úsporného vozidla

Apr 22, 2016

Společnost Shell dnes představila koncept městského vozu, který by mohl v případě zavedení do výroby přinést snížení energetické náročnosti osobních vozidel. Tento třímístný vůz je hmatatelným důkazem pokroku v oblasti energetické účinnosti, kterého lze dosáhnout díky využití nejmodernějších dostupných technologií a při souběžném vývoji karoserie vozu, konstrukce motoru a použitých maziv.

Bezpečně za volantem – Péče o zrak

Apr 11, 2016

Praha, 8. dubna 2016 – V letošním roce proběhne v jarním a podzimním termínu již pátý ročník osvětové kampaně „Bezpečně za volantem – Péče o zrak,“ kterou organizuje Mezinárodní sdružení optiků a optometristů. Záštitu nad kampaní převzal BESIP a oficiálními partnery kampaně jsou Shell a Bausch&Lomb. V jarní části kampaně si řidiči mohou od 13. dubna nechat zdarma otestovat svůj zrak ve všech krajích České republiky na vybraných čerpacích stanicích Shell.

Shell a NF Kapka naděje pomáhají ruku v ruce

Mar 16, 2016

Dne 11. 3. 2016 jsme předali společně s Nadačním fondem Kapka naděje Bance pupečníkové krve ČR centrifugu na zpracování štěpů v celkové hodnotě 505 713 Kč. Přístroj byl zakoupen z finančních prostředků, které darováním bodů iniciovali členové našeho věrnostního programu Shell ClubSmart.

Shell otevřel v Návsí u Jablunkova novou čerpací stanici

Mar 14, 2016

V Praze, 14. března 2016 – Společnost Shell Czech Republic a.s. zahájila oficiální provoz své v pořadí již 176. čerpací stanice Shell v Návsí u Jablunkova. Nová čerpací stanice se nachází na významném dopravním tahu na Slovensko a zejména řidičům kamionů a nákladních vozů přináší jak kvalitní paliva, tak i chutné rychlé občerstvení a služby profesionální obsluhy.

Kimi Räikkönen překvapil zákazníky na čerpací stanici Shell v Ostravě

Jan 22, 2016

Praha, 22. ledna 2016 – Díky dlouholetému technickému partnerství společností Shell a Scuderia Ferrari navštívil včera krátce Českou republiku Kimi Räikkönen, závodní jezdec týmu formule 1 Scuderia Ferrari. Na čerpací stanici Shell v Ostravě měli tuzemští fanoušci motorsportu jedinečnou šanci potkat světovou špičku formule 1 osobně.

Shell slavnostně otevírá čerpací stanici ve Svitavách

Jan 15, 2016

V Praze, 15. ledna 2016 – Společnost Shell Czech Republic a.s. dnes ve Svitavách slavnostně zahájila provoz v pořadí již 175. čerpací stanice. Strategické umístění čerpací stanice na dvou důležitých komunikacích spojujících Brno a Východní Čechy umožňuje pohodlnější tankování kvalitních pohonných hmot Shell řidičům, kteří tuto trasu využívají jako alternativu vytížené dálnice D1.