Discipline Engineering ve společnosti Shell zahrnuje ty nejvíce obohacující role v celém energetickém průmyslu. Zjistěte, jak vám kariéra v Engeneeringu ve společnosti Shell zajistí rozmanitou a globálně propojenou kariéru. Ať už zakotvíte v našich rafinériích, zařízeních na zpracování plynu nebo námořních produkčních jednotkách, budete se podílet na nastavování či přeformulování technických a technologických standardů nebo na práci na převratných projektech, můžete si být jistí, že vaše kariéra bude aktivní, bude pro vás výzvou, ale i odměnou.

Budete stát v popředí inovace a vyvíjet nové způsoby, jak uspokojit rostoucí globální poptávku po energii. Pozice v Engineeringu společnosti Shell není jen šancí rozšířit obzory své kariéry, ale také příležitostí mít významný vliv na budoucnost energetického průmyslu.

Nehledáme jen kreativní myslitele, ale i jednotlivce, kteří chtějí nadšeně budovat bezpečnou globální energii budoucnosti. Stejně tak hledáme proaktivní lidi s technickou odborností a praktickými zkušenostmi. Naše pracovní prostředí je vybudováno na kultuře neustálého školení a zajišťuje, že budete stále rozvíjet svou odbornost a schopnost, jako součást podporujícího a integrovaného týmu.

Můžete mít i šanci pracovat na místech po celém světě s některými z předních odborníků v odvětví.

Více na stránce Profesionálové

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Proč si vybrat společnost Shell?

Přidejte se k spolupracujícímu a průkopnickému týmu, který je odhodlaný pomáhat vyvíjet zdroje energie, které jsou zapotřebí k pohánění pokroku.