We resource our positions through head-hunters & recruitment companies. The resourcing approach is either via direct search or by advertising on job portals and social networks including LinkedIn. All queries and applications are directed to our partner company. In case you are interested to work for Shell Czech we recommend that you consider the positions advertised via these channels. We cannot handle unsolicited applications.

For opportunities (in Shell Business Operation in Krakow or) outside our country please explore the Shell International career website.  

Postup při žádosti

Prohlédněte si momentálně nabízené příležitosti

Prohlédněte si momentálně nabízené volné pozice. Pokud objevíte tu pravou práci pro vás, klikněte na tlačítko „Send your application online“ (Odeslat žádost online). Pokud nenajdete vhodnou pozici, můžete se zaregistrovat a vytvořit si osobní profil. Můžete se také přidat ke komunitě talentů společnosti Shell a získávat informace o kariérních příležitostech, velkých projektech a událostech ve vašem oboru. Vaše údaje budou mít k dispozici naši náboráři, kteří se vám mohou ozvat v případě, že pro vás budou mít vhodnou pozici.

Procházejte pozice a zažádejte online

Pokud jste se už dříve ucházeli o pozici ve společnosti Shell, můžete jít rovnou na svůj profil a podat další žádost o novou pozici. Pokud jste s námi zatím nebyli v kontaktu, prosím, zaregistrujte se a vytvořte si profil. Po té můžete odeslat svou žádost. Do 48 hodin obdržíte potvrzení, že jsme žádost přijali. Stav své žádosti zjistíte po přihlášení a kliknutí na odkaz „Application Status“ (Stav žádosti).

Spojte se s námi během pohovoru

Pokud je vaše žádost úspěšná, ve většině případů si s vámi domluvíme telefonický pohovor, který se odehraje během 14 dnů. Ten obvykle trvá 45 minut až hodinu. Vaše zvídavá část se bez obav může ptát na jakékoli otázky, abyste zjistili další podrobnosti o pozici a o tom, jaké to je pracovat ve společnosti Shell.

Hodnotíme váš potenciální vliv

Pokud je pohovor úspěšný, pozveme vás během dalších tří týdnů na hodnocení. V případě, že se místo pobytu hodnotících / osob vedoucích pohovor liší od vašeho místa pobytu, zajistíme pohovor virtuálně. Bude se jednat buď o strukturovaný pohovor zaměřený na chování, odborný pohovor, nebo prezentaci hodnoticí vaše dovednosti. V některých případech se může jednat o cvičení podle scénáře. Tato část může celkem zabrat zhruba čtyři hodiny. Budete mít příležitost zeptat se na jakékoli další otázky ohledně věcí, jako jsou odměny a benefity. Pokusíme se vám dát vědět výsledek během několika následujících dnů.

Vezměte, prosím, na vědomí, že uvedené lhůty nejsou závazné. Pokud obdržíme vysoký počet žádostí, proces může zabrat o něco více času. Ani společnost Shell nebo jakákoli organizace, která provádí nábor jejím jménem, nikdy nežádá uchazeče o peníze nebo platby v jakékoli fázi procesu náboru. Kdokoli, kdo je úspěšný a získá nabídku zaměstnání ve společnosti Shell, ať už přímo nebo nepřímo, musí projít formálním procesem náboru.

Více na stránce Odborníci

Hledání zaměstnání pro odborníky

Prohlédněte si kariérní příležitosti a zjistěte jaký můžete mít se společností Shell vliv.

Kariéra v technických odvětvích

Řešení globální problémů lidmi: zjistěte, jak se může vaše kariéra vyvíjet v našich technických týmech.