PROČ PRACOVAT VE SPOLEČNOSTI SHELL?

Odměny a výhody

Když zkombinujete naše kreativní pracovní prostředí plné spolupráce a globální působení s působivou nabídkou benefitů, bude pro vás nástup do společnosti Shell inspirativní volbou.

Udělejte něco, co bude mít dopad

Čeká vás cílevědomá kariéra ve společnosti Shell. Práce, kterou budete vykonávat, může mít pozitivní dopad na váš život, vaši komunitu i na celý svět.

Tvoříme jeden tým

Usilujeme o vzájemné blaho a úspěšnost. V rámci kultury spolupráce, respektu, integrity a vzájemné péče sdílíme společné hodnoty, které jsou součástí všeho, co děláme.

Objevte pestrou nabídku příležitostí

Naše celosvětová působnost a rozmanitost podnikání vám umožní flexibilně využívat širokou škálu příležitostí ve společnosti Shell, abyste mohli svou kariéru neustále rozvíjet.

NENECHTE SI UJÍT

Přehled naší činnosti

Naše podnikání se opírá o inovativní technologie a kvalifikované zaměstnance. Společnost Shell se díky dodávkám energie, které lidem slouží již více než 125 let, stala jednou z nejvýznamnějších světových společností. Toho jsme dosáhli tím, že jsme se přizpůsobovali potřebám našich zákazníků. Zjistěte více o tom, jak společně usilujeme o pokrok.

Užitečné rady pro vaši kariéru

Projděte si naše Centrum zdrojů, kde najdete rady a tipy, které vám mohou pomoci při podávání žádostí o zaměstnání, a dozvíte se více o fungování společnosti Shell.

Práce na čerpacích stanicích Shell

Práce u provozovatelů čerpacích stanic Shell je zajímavou příležitostí. Najděte si zaměstnání, které splní Vaše očekavání.

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Kontaktujte nás

Pokud potřebujete pomoc a informace týkající se vaší žádosti nebo náborového procesu, můžete se na nás obrátit.

Náborové podvody

Toto je důležité upozornění na podvodná sdělení, která byla zaslána veřejnosti.

Časté otázky ke kariéře

Prozkoumejte naše často kladené otázky a najděte odpovědi, které hledáte.