Už od roku 2009 využívají zákazníci společnosti Shell jako první výhody jednotného mýtného systému (jedné palubní jednotky) - interoperability, a to ve Francii a Španělsku. V roce 2012 jsme přidali tunel Liefkenshoek, Portugalsko v roce 2013 a v roce 2016 Belgii - vše v JEDNOM ZAŘÍZENÍ!

Služba je dostupná ve všech evropských zemích, ve kterých existuje národní nebo interoperabilní služba mýtného.

Co můžete očekávat v roce 2018?

Naše nabídka se rozšíří o Rakousko a Itálii, stejně tak o Herrentunnel v Německu. Interoperabilita bude tedy dostupná celkem v 7 zemích, čímž získáte nejširší pokrytí na trhu s jedinou palubní jednotkou. Počínaje lednem 2018 jsme rozšířili naši mýtnou nabídku o možnost úhrady nové dálnice Irun ve Španělsku a dálničních poplatků v Estonsku. V dubnu 2018 se zavádí nový elektronický mýtný systém ve Slovinsku, následovaný mýtným systémem Platon v Rusku.

Tímto naše snahy nekončí. Chceme dále naši nabídku rozšířit o celý německý mýtný systém - a to ideálně v roce 2018, nejpozději v roce 2019. Vše bude záviset na připravenosti úřadů podpořit řešení interoperability.

V budoucnu plánujeme zahrnout do systému mezinárodní interoperability veškeré mýtné systémy evropských zemí a správu mýtného řešit online v co největším rozsahu. Se společností Shell si můžete být jisti, že máte pokročilé řešení pro interoperabilitu elektronických mýt, stejně jako komplexní sortiment kvalitních paliv a služeb mobility. Kombinujeme zkušenosti a odborné znalosti z oblasti evropské mobility, a to z nás činí ideálního partnera na Vašich cestách. Budeme rádi, pokud se s námi vydáte na společnou cestu nových řešení.

Odesláním shora uvedených údajů souhlasíte s tím, aby společnost Shell Czech Republic a.s., IČO 15890554, se sídlem Antala Staška 2027/77, Krč, 140 00 Praha 4 (dále jen „Společnost Shell“) jako správce v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, shromažďovala, zpracovávala a uchovávala Vaše shora uvedené osobní údaje pro účely nabídky palivových karet Shell. Tento souhlas udělujete na dobu naplnění tohoto účelu. Shora uvedené osobní údaje bude zpracovávat na základě pověření i zákaznické centrum Společnosti Shell, které provozuje Shell Polska sp. z o. o. pobočka v Krakowe, se sídlem Czerwone Maki 85, 30-392 Krakow, Polská republika. V souvislosti s výše uvedeným zpracováním osobních údajů Vás informujeme, že máte práva uvedená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům (tzn. máte právo požádat Společnost Shell o informaci o zpracování svých osobních údajů k výše uvedenému účelu). Dále můžete požadovat po Společnosti Shell vysvětlení, domníváte-li se, že dochází k nezákonnému zpracování Vašich osobních údajů, a vyzvat Společnost Shell k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

více v sekci palivová karta shell

Mýto

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidání na vaši souhrnnou fakturu. Snažší život pro každého.