Je EETS palubní jednotka? Ne.
Je EETS firma? Ne.
Existuje mýtná jednotka použitelná pro všechny státy? Zatím ne.

EETS, neboli evropská služba elektronického mýtného, je služba řídící se směrnicí Evropského parlamentu a Rady schválenou v roce 2004.

EETS
Complex road navigation

Mýto v Evropě – vysoce komplexní téma

Každá evropská země má svůj vlastní mýtný systém a s tím související předpisy a existuje více než 100 poskytovatelů mýtného – pouze ve Francii jich je 20. Se spoustou zařízení a služeb na trhu je organizace vyhovující vašemu vozovému parku časově náročnou činností.


Man in a vehicle

Směr – univerzální řešení

Univerzální řešení dosud nikdo na trh neuvedl, ale úhrada mýtného prostřednictvím společnosti Shell již nyní pomáhá vozovým parkům cestovat bez problému přes hranice po celé Evropě.


People in group

Po roce 2020

Očekává se, že úplná integrace všech evropských mýtných systémů bude trvat pět nebo šest let, protože certifikační postupy a technické implementace je třeba provést v každé zemi zapojené do sítě. S více než 30 lety zkušeností v oblasti výběru mýtného si společnost Shell vybudovala silnou síť vztahů s poskytovateli a bude stát v čele vývoje.


Často kladené dotazy

Zjistěte více o úhradě mýtného prostřednictvím společnosti Shell

Platba mýtného bez starostí

Naším cílem je co nejjednodušší výběr mýtného, poskytování odborných rad k nalezení správného řešení a poskytování jasného vysvětlení všeho, co potřebujete pro maximální efektivitu svého vozového parku.

Často kladené dotazy

Za každé situace znát veškeré předpisy týkající se výběru mýtného může být časově náročné, ale s naší službou se vaši řidiči budou moci soustředit pouze na cestu. Naše řešení snižuje potřebu papírování a celkové administrativy a zbaví vás obav z pokut.