Parking, Washing and Tank Cleaning

Péče o vozový park obnáší více než jen cestu z jednoho bodu do druhého.

V době nutných zastávek je potřeba zajistit bezpečí pro řidiče a náklad, stejně tak udržet vozidlo čisté i na dlouhých cestách. Společnost Shell má řadu služeb, které Vám mohou pomoci.

Parkování nákladních vozidel

Naše rozsáhlá nabídka spolehlivých a bezpečných parkovacích míst usnadní život Vašim řidičům a zároveň Vám dává jistotu, že Vaše vozidlo i náklad jsou v bezpečí, a Vaše podnikání je v souladu s předpisy o bezpečnosti silničního provozu.

Mytí nákladních vozidel

Čisté vozidlo je nejlepší vizitkou Vašeho podniku - pravidelné mytí navíc chrání Vaše vozy a může snížit náklady na jejich údržbu. Ve spolupráci se širokou sítí našich partnerů Vám pomůžeme jednoduše začlenit mytí vozidla do přepravní trasy Vašich vozidel.

Čištění nádrží

Pro dodržení zdravotních a bezpečnostních norem je důležité, aby nádrže byly pravidelně a důkladně čištěny uvnitř i zvenku. Speciálně vyškolený personál vyčistí kdykoliv Vaše cisterny a nádrže podle nejvyšších standardů.

Opravy

Jsme tu pro Vás vždy, když potřebujete drobnou nebo větší opravu vozidla na silnici. Díky naší celoevropské síti partnerských autoservisních a autoopravárenských středisek máte vždy potřebnou pomoc po ruce. Naše aplikace usnadňuje vyhledávání, rezervaci a placení oprav.

Our European wide network covers

Mapa

Společnost Shell Vám v různých zemích Evropy nabízí prostřednictvím svých partnerů rychle rostoucí síť bezpečného a spolehlivého parkování. Nabízíme i profesionální služby mytí automobilů včetně nákladních vozidel a cisteren.

Často kladené otázky

   

Odesláním shora uvedených osobních údajů berete na vědomí, že tyto osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Prohlášením o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions, které je k dispozici našich stránkách

Objevte více služeb na cestách od společnosti Shell

Vyhledávač čerpacích stanic

S více než 40 000 obslužnými místy po celém světě a dalšími 10 000 partnerskými stanicemi je naše síť jednou z největších na světě.

Shell Fleet Hub

Náš online systém pro správu palivových karet Vám umožní stahovat si potřebné reporty, nastavovat požadovaná upozornění a spravovat elektronickou fakturaci kdekoliv na Vaší cestě.