Provozovatel mýtného DARS nahrazuje dosavadní mýtný systém ve Slovinsku neomezeným systémem s názvem DarsGo. Každé vozidlo nad 3,5 tuny potřebuje od přechodu na nový systém vlastní palubní jednotku (OBU)! Všechna vozidla musí být nyní registrována pro nový mýtný systém.

 • Pokud jste si novou mýtnou jednotku v režimu následného placení ještě nestihli objednat, rádi Vám ji zajistíme. Stačí pouze zaslat Váš požadavek do konce února na adresu našeho zákaznického centra: karty-dotazy-cz@shell.com

 • Pokud jste si svá vozidla již zaregistrovali v systému DarsGo a objednali si novou slovinskou jednotku – neváhejte si na kontaktním místě DarsGo přiřadit Vaši euroShell kartu k nové jednotce, čímž bude Vaše jednotka připravena k úhradě slovinského mýta v režimu následného placení.

Zde naleznete seznam DarsGo center

Odesláním shora uvedených údajů souhlasíte s tím, aby společnost Shell Czech Republic a.s., IČO 15890554, se sídlem Antala Staška 2027/77, Krč, 140 00 Praha 4 (dále jen „Společnost Shell“) jako správce v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, shromažďovala, zpracovávala a uchovávala Vaše shora uvedené osobní údaje pro účely nabídky palivových karet Shell. Tento souhlas udělujete na dobu naplnění tohoto účelu. Shora uvedené osobní údaje bude zpracovávat na základě pověření i zákaznické centrum Společnosti Shell, které provozuje Shell Polska sp. z o. o. pobočka v Krakowe, se sídlem Czerwone Maki 85, 30-392 Krakow, Polská republika. V souvislosti s výše uvedeným zpracováním osobních údajů Vás informujeme, že máte práva uvedená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům (tzn. máte právo požádat Společnost Shell o informaci o zpracování svých osobních údajů k výše uvedenému účelu). Dále můžete požadovat po Společnosti Shell vysvětlení, domníváte-li se, že dochází k nezákonnému zpracování Vašich osobních údajů, a vyzvat Společnost Shell k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Možnost placeni do 31.3.2018

 • Palivovou kartou Shell
 • Jednotkou DARS karta Transporter (při jejím použití máte nárok na získání slevy na mýtě): 
  • Jednotka DARS Card Transporter Pre-pay (režim předplaceného mýta)
   Kredit je možno dobít palivovou kartou Shell.
   Vyzvednutí pre-pay jednotky na kontaktních místech
   Vrácení pre-pay jednotky na kontaktních místech
  • Jednotka DARS Cars Transporter Post-pay (režim následného placení mýta)
   Nemusíte dobíjet kredit na jednotce předem, pohodlně platíte mýto na základě Shell fakturace
   Vyzvednutí pre-pay jednotky na kontaktních místech
   Vrácení pre-pay jednotky na kontaktních místech

Tunel Karawanke je možné platit palivovou kartou Shell z obou směrů (ze Slovinska i z Rakouska).

Slovinské mýto nemá stanovené fixní sazby.

Vozidla do 3,5 tuny

Vozidla do 3,5 tuny musí být vybavena dálniční známkou. Existují týdenní, měsíční, půlroční a roční.

V případě jakýcholiv dotazů se můžete obrátit na naše zákaznické oddělení.

Více v sekci Firemní zákazníci

DPH a spotřební daň

S palivovou kartou Shell snadno uplatníte nárok na vrácení DPH a spotřební daně v Evropě.

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.