Odesláním shora uvedených údajů souhlasíte s tím, aby společnost Shell Czech Republic a.s., IČO 15890554, se sídlem Antala Staška 2027/77, Krč, 140 00 Praha 4 (dále jen „Společnost Shell“) jako správce v souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, shromažďovala, zpracovávala a uchovávala Vaše shora uvedené osobní údaje pro účely nabídky palivových karet Shell. Tento souhlas udělujete na dobu naplnění tohoto účelu. Shora uvedené osobní údaje bude zpracovávat na základě pověření i zákaznické centrum Společnosti Shell, které provozuje Shell Polska sp. z o. o. pobočka v Krakowe, se sídlem Czerwone Maki 85, 30-392 Krakow, Polská republika. V souvislosti s výše uvedeným zpracováním osobních údajů Vás informujeme, že máte práva uvedená v zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zejména máte právo požádat o přístup k Vašim osobním údajům (tzn. máte právo požádat Společnost Shell o informaci o zpracování svých osobních údajů k výše uvedenému účelu). Dále můžete požadovat po Společnosti Shell vysvětlení, domníváte-li se, že dochází k nezákonnému zpracování Vašich osobních údajů, a vyzvat Společnost Shell k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Kvalitní paliva a rozsáhlá akceptační síť

Víme, co znamená řídit mezinárodní vozový park. Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

Mýto bez starostí

Nemusíte si dělat starosti s hotovostí, protože mýta můžete platit palivovou kartou Shell. Vše v jedné faktuře.

Rychlé a bezproblémové vrácení DPH

S palivovou kartou Shell získáte DPH a spotřební daň za palivo zakoupené ve 30 evropských zemích. Všechny procedury jsou zkrácené na minimum!

Kontrola nákladů

Jedno jasné, souhrnné vyučtování a jedna online platforma umožňující stálou kontrolu nákladů.

Ročně tankuji méně než 30,000 litrů paliva

Pokud natankujete méně než 30 000 litrů paliva ročně, můžete si vše vyřídit okamžitě. Klikněte na následující odkaz, který vás zavede na naši partnerskou stránku, kde se můžete okamžitě zaregistrovat.

Zaregistrujte se ještě dnes

Více v sekci Firemní zákazníci

Tunely a mosty

Nabízíme jednoduchý způsob úhrady silničních služeb, jako je např. mýtné v tunelech a na mostech. Zaplaťte palivovou kartou Shell a příslušný poplatek se přičte k vaší souhrnné faktuře.