Palivová karta Shell

Netankujte za stojanovou cenu, když můžete mít palivo výhodněji. S palivovou kartou Shell získáte slevu a platit můžete pohodlně i mobilem.

Pro firmy s vozovými parky vozidel do 12 tun

Poskytujeme komplexní řešení pro firny, které mají vozový park osobních automobilů nebo užitkových lehkých až středně těžkých vozidel.

Nákladní doprava

Zjistěte, jak Shell Commercial Road Transport umí pomoci vám i vašim řidičům na jejich cestách. Máme pro vás komplexní nabídku služeb od mýta až po alternativní paliva. Požádejte si o nabídku.

Palivová karta pro malé firmy – Shell Fleet App

Díky aplikaci Shell Fleet App je správa vozového parku do 10 vozidel efektivní a intuitivní.

Proč mít palivovou kartu Shell

Poznejte kvalitu našich paliv

Přes 100 let vývoje ve vlastních laboratořích, tisíce hodin výzkumu, spolupráce s Ferrari. Touha a vášeň po dokonalosti. To jsou důvody, proč je Shell celosvětovým expertem na paliva.

Rozsáhlá síť

Máme k dispozici jednu z největších sítí čerpacích stanic na světě. A nejen to - abychom vám i vašemu autu co nejvíce zpříjemnili cestu, zaměřujeme se i na ty nejmenší detaily.

Platba mýtného bez starostí

Naším cílem je co nejjednodušší výběr mýtného, poskytování odborných rad k nalezení správného řešení a poskytování jasného vysvětlení všeho, co potřebujete pro maximální efektivitu svého vozového parku.

Shell Telepass SmartPay

Natankujte a jeďte! S naším EETS řešením můžete platit za mýto i za natankované palivo v Evropě palubní jednotkou Shell Telepass.

Shell SmartPay – plaťte jednoduše, plaťte mobilem

Přinášíme vám rychlejší platby za tankováni a mycí programy na vybraných stanicích Shell.

Palivová karta Shell

Pohodlně a výhodně s ní natankujete i zaplatíte mýto. Palivovou kartu Shell můžete zaplatit na více než 43 000 čerpacích stanicích Shell po celé Evropě. Vyzkoušejte ji a užívejte si bezhotovostní placení a plnou kontrolu nad vaším vozovým parkem.

Získejte vaši palivovou kartu Shell

Novinky

Kompenzace emisí CO₂

Emise skleníkových plynů, jejichž vzniku nedokážete předejít, můžete nyní vykompenzovat jednoduše a bez zbytečné administrativní zátěže.

České a slovenské mýto

Usnadněte si život s EETS - evropským řešením mýta od společnosti Shell. Již brzy bude EETS pokrývat i Slovensko.

Natankujte 150 l a vychutnejte si jídlo s kávou za 65 kč

Společnost Shell Czech Republic a.s. přichází na trh s novinkou pro firemní zákazníky, kteří natankují na našich čerpacích stanicích.

Shell LNG na našich čerpacích stanicích

Shell LNG může ve srovnání s konvenční naftou pomoci snížit emise skleníkových plynu u nákladních vozidel až o 22%.

Směr nulové emise

Shell Fleet Solutions spouští program Směr nulové emise. Naše služby a řada řešení jsou navrženy tak, aby vám pomohly identifikovat a zvolit nejvhodnější způsob snižování emisí vašeho vozového parku s přihlédnutím k vašim specifickým potřebám.

Opravy, parkování, mytí a čištění nádrží nákladních vozidel

Zjistěte, jak společnost Shell a naši partneři umí pomoci Vašim řidičům na jejich cestách snadno zaparkovat a udržet vozidlo čisté.

Nové třídy zdanění emisí CO₂

Evropská komise změnila směrnici o Eurovinětách s cílem dosáhnout zlepšení klimatu. V důsledku toho bude německé mýtné za těžká nákladní vozidla (HGV) rozšířeno o zvláštní poplatek založený na emisích CO₂.

Prohlášení o ochraně soukromí – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, proto si, prosím, vyhraďte čas a seznamte se s tímto Prohlášením o ochraně soukromí - Shell Fleet Solutions (dále jen „Prohlášení“) a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli dotazy.