Shell Clubsmart Card

100 Shell ClubSmart bodů

Získali jste 100 bodů? Odevzdejte ihned svou hrací kartu a obsluha čerpací stanice vám načte 100 Shell ClubSmart bodů na vaši věrnostní kartu. Body budou na váš věrnostní účet připsány do 48 hod. od uplatnění tohoto dárku. Ještě nejste členem programu Shell ClubSmart? Zaregistrujte se u pokladny a užijte si svůj dárek! 

Corny Big Product

Corny Big 50 g

Získali jste Corny Big? Odevzdejte ihned vaši hrací kartu a obsluha čerpací stanice vám vydá tyčinku Corny Big 50 g. Dobrou chuť!

Shell V power nitro+

Sleva na palivo

Získali jste slevu na palivo? Odevzdejte svou hrací kartu u pokladny hned při další návštěvě čerpací stanice, a uplatněte tak slevu

  • 2 Kč/l na paliva Shell V-Power Nitro+ nebo
  • 1 Kč/l na paliva Shell FuelSave

Slevu je možné uplatnit do 16. 4. 2017 při tankování o objemu max.100 litrů. Slevu na palivo nelze uplatnit při platbě kartami euroShell Card, Shell Card, DKV, OMV, Benzina, EuroOil a CCS.

Akce trvá od 6. 2. 2017 do 2. 4. 2017 na všech čerpacích stanicích Shell v České republice. K jedné transakci spočívající v nákupu min. 30 litrů paliv Shell nebo k nákupu v obchodě za min. 79 Kč náleží jedna hrací karta, na níž je pod otevírací částí jeden ze tří dárků (sleva na další tankování ve výši 2 Kč/l na paliva Shell V-Power Nitro+ nebo 1 Kč/l na paliva Shell FuelSave, 100 Shell ClubSmart bodů nebo tyčinka Corny Big 50 g). Do hodnoty nákupu v obchodě se nezapočítává nákup tabákových výrobků, dálničních známek, mýtného, vstupenek, jízdenek, telefonních karet, losů a dobíjení telefonních kupónů. Úplná pravidla akce naleznete zde.

More In Motorists

Akce

Vyzkoušejte naše skvělé, cenově výhodné nabídky a atraktivní odměny, které můžete na své nejbližší čerpací stanici získat.