Letošní jaro vás nenechá v klidu! Připravili jsme pro Vás skvělou akci ve spolupráci se společností Intersport. Za nákup nebo tankování na našich čerpacích stanicích můžete nyní získat slevové kupony v hodnotě 300 Kč. Využít je můžete na nákup sportovního sortimentu v kamenných prodejnách Intersport nebo na www.eshop.intersport.cz.

Jak získat 1 slevový kupon?

Natankujte min.30 litrů kvalitních paliv Shell nebo nakupte v obchodě min. za 79 Kč.

Jak získat 2 slevové kupony?

Natankujte min. 30 litrů kvalitních paliv Shell a zároveň nakupte v obchodě min. za 79 Kč!

U pokladny obdržíte hned 2 slevové kupony do Intersportu!

Slevový kupon v hodnotě 300 Kč můžete uplatnit v Intersportu při nákupu zboží v min. hodnotě1500 Kč.

Akce platí pro členy programu Shell ClubSmart! Ještě nejste členem našeho věrnostního programu? Zaregistrujte se, ihned získejte slevový kupon, a dopřejte si sportovní vybavení se slevou!

Pravidla akce

  • Akce platí pouze na vybraných čerpacích stanicích Shell v ČR, jejichž sezname najdete zde.
  • Slevové kupony do Intersportu v hodnotě 300 Kč je možné získat od 3. 4. 2017 do 4. 6. 2017 nebo do jejich vydání.
  • K jednomu tankování min. 30 l paliv Shell V-Power Nitro+ nebo Shell FuelSave nebo k nákupu v obchodě min. za 79 Kč náleží 1 slevový kupon.
  • K transakci spočívající v současném natankování min. 30 l paliv Shell V-Power Nitro+ nebo Shell FuelSave a nákupu v obchodě min. za 79 Kč náleží 2 slevové kupony.
  • Do hodnoty nákupu v obchodě se nezapočítává nákup tabákových výrobků, dálničních známek, mýtného, vstupenek, jízdenek, telefonních karet, losů a dobíjení telefonních kuponů.
  • Slevový kupon do Intersportu v hodnotě 300 Kč lze uplatnit v kamenných prodejnách Intersport nebo na www.eshop.intersport.cz při nákupu zboží v min. hodnotě 1500 Kč, a to do 11. 6. 2017. Více o uplatnění slevového kuponu na www.intersport.cz

Chystáte se prožít jaro aktivně a zároveň chcete tankovat levněji? Není problém! Nakupte v Intersportu sportovní vybavení a získejte tak slevu až 2 Kč/l na paliva Shell. Více na www.intersport.cz

Úplná pravidla akce naleznete zde.

Více v části motoristé