Využijte nasbírané Shell ClubSmart body a pořiďte si značkové nářadí Fiskars z naší jarní nabídky. Čas zahradních prací je totiž konečně tady. Zastavte se na nejbližší čerpací stanici Shell a vyberte si jarní pomocníky z řady Fiskars Solid jen za 50 % bodů.

Je libo zahradní nůžky, kultivátor, lopatku, vidle na pletí nebo motyčku? Pouze při osobním nákupu na čerpacích stanicích Shell můžete za své Shell ClubSmart body získat všech pět produktů o 50 % výhodněji. Vybavíte se tak na jaro a ještě při tom můžete výhodně natankovat. Akce platí od 3. 4. do 31. 5. 2017 nebo do vyčerpání zásob.

Shell ClubSmart body se vám načítají jednoduše za každé tankování paliva nebo nákup v obchodech Shell. Vyměnit je pak můžete za zajímavé odměny nebo slevu na palivo. Za každých 25 Kč z vašeho nákupu v prodejnách čerpací stanice Shell získáte 1 bod. Staňte se členem programu Shell ClubSmart ještě dnes a těšte se na zajímavé odměny podle vašeho výběru.

Viac na www.shellsmart.com

Nezapomeňte si také stáhnout Shell aplikaci do chytrého telefonu. Budete si tak moci objednávat Shell ClubSmart odměny, sledovat stav svého bodového účtu, objevovat exkluzivní nabídky, a být s námi v kontaktu, kdykoliv bude potřeba.

Více v části motoristé