Daně tvoří značnou část ceny pohonných hmot. Shell vám může pomoci s rychlým a snadným uplatněním nároku na vrácení DPH v různých částech Evropy. Ve spolupráci s FDE, jednou z předních evropských agentur zabývajících se vrácením DPH, umožňuje palivová karta Shell zákazníkům získat zpět DPH již za 14 dní od data faktury, což zlepšuje cash flow a plánování zdrojů. Zastoupení po celé Evropě Vrácení DPH ve 24 zemích Evropy. Vyšší likvidita Naše efektivní služby pro uplatnění nároku na vrácení daně zajistí, že nebudete muset na vrácení DPH čekat celé měsíce, takže budete moci lépe plánovat a spravovat cash flow. S naší jasnou a transparentní službou budete vždy přesně vědět, na jak velké vrácení DPH máte nárok, a kdy dostanete své peníze zpět. Bez starostí V rámci služby vrácení DPH a spotřební daně obdrží FDE vaše faktury přímo od společnosti Shell, přičemž veškerá pracná a časově náročná administrativa proběhne automaticky a ve váš prospěch. Také vedeme veškerou příslušnou komunikaci s autoritami – takže vám nemusí dělat starosti problémy s jazykovou bariérou. Spolehlivé poradenství Naši odborníci jsou vždy připraveni odpovídat na vaše dotazy, pomáhat vám zjistit, kde máte nárok na vrácení DPH a u kterých produktů. Vyberte si preferovaný způsob refundace z našich dostupných služeb: Refundace DPH s netto fakturací Toto je nejrychlejší způsob. DPH vám bude vráceno do 2 týdnů od data faktury. Tuto službu nabízíme pro faktury euroShell v téměř 20 zemích Evropy. Normální refundace DPH U této metody je platba vráceného DPH zpracována poté, co daňové orgány převedou DPH, na jehož vrácení máte nárok. Tato metoda je nutná v zemích, kde netto fakturace není povolena nebo není možná ve vaší společnosti. Měsíční refundace DPH Tato služba je k dispozici pro zákazníky, kteří se zaregistrují pro netto fakturaci. Jedná se o doplňkové řešení pro všechny faktury, které nejsou ke kartám euroShell. DPH vám bude vraceno vždy jednou za měsíc. Ušetřete za naftu prostřednictvím refundace spotřební daně Kromě vrácení DPH vám může Shell pomoci také s vrácením části spotřební daně z nákupu nafty. Tuto službu nabízíme pro Belgii, Francii, Maďarsko, Itálii, Slovinsko a Španělsko. Další informace o tom, jak se registrovat pro služby vrácení daně, kontaktuje své místní zastoupení společnosti Shell.

Další informace o silničních službách

Bezpečnostní funkce

Základním atributem palivové karty Shell je bezpečnost. Proto se můžete spolehnout na praktické ochranné prvky používání, upozornění a týmy specializované na prevenci zneužití. Všichni tak můžete pohodlně a bezstarostně používat palivové karty.

Silniční mýtné a daně

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidáno na vaši souhrnnou fakturu. Snazší život pro každého.
Tunely a mosty Asistence v případě poruch Trajekty a RoLa