Cestování po Evropě obnáší v hojné míře projíždění tunelů a přejíždění mostů. To může být nákladné – v některých případech dosahuje poplatek za jediný průjezd výše až stovek eur – takže je pro váš podnik důležité tyto výdaje efektivně spravovat. Platební možnosti Na mnoha mostech a tunelech můžete zaplatit mýtné palivovou kartou euroShell nebo i jinými způsoby – např. kartou Fréjus nebo palubní jednotkou BroBizz. Necháte-li si veškeré silniční poplatky účtovat na svůj účet palivové karty Shell, významně si tím usnadníte správu výdajů. Palubní jednotka vám umožní využívat vyhrazených rychlých pruhů, čímž se vyhnete zdržení, a to i v době dopravních špiček. Při častých cestách či regionální dopravě lze navíc získat významné slevy.

Další informace o silničních službách

Bezpečnostní funkce

Základním atributem palivové karty Shell je bezpečnost. Proto se můžete spolehnout na praktické ochranné prvky používání, upozornění a týmy specializované na prevenci zneužití. Všichni tak můžete pohodlně a bezstarostně používat palivové karty.

Silniční mýtné a daně

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidáno na vaši souhrnnou fakturu. Snazší život pro každého.
DPH a spotřební daň Asistence v případě poruch Trajekty a RoLa