Vaše karta euroShell není jen pro cestování po silnici – můžete se na ni spolehnout i při rezervaci a placení dalších způsobů dopravy. Budete moci využívat mnoho trajektových tras i speciálních vlaků RoLa (přeprava kamionů vlakem) a vše vám bude vyúčtováno jedinou souhrnnou fakturou, čímž ušetříte čas i peníze. Trajekty S použitím karty euroShell můžete využívat celoevropských služeb společnosti Transcamion, největšího poskytovatele trajektových služeb pro kamiony, a společnosti P&O Ferries. Transcamion spolupracuje s více než 150 provozovateli trajektů a nabízí více než 1 300 tras přes Černé moře, Baltské moře, Kaspické moře a Středozemní moře. P&O Ferries provozuje trajekty především mezi Francií a Spojeným královstvím (mezi přístavy Calais a Dover), nicméně kartu euroShell uplatníte i na trajektech ze Spojeného královstí do Belgie a Nizozemska. Jak si zarezervovat trajekt Rezervaci přepravy u společnosti Transcamion, najdete na webových stránkách Transcamion. U společnosti Transcamion můžete získat slevu (v závislosti na četnosti využívání přepravy) a dokonce i změnit čas odplutí v případě potřeby. U společnosti P&O Ferries budou vaši řidiči platit kartou euroShell přímo u terminálu bez nutnosti předchozí rezervace. Další informace o trasách a jízdním řádu najdete na webových stránkách P&O Ferries. RoLa (přeprava kamionů vlakem) Rychlostní limity, hmotnostní limity, pracovní doby a ekologická hlediska mají dopad na užívání mezinárodních kamionových tras. Když zkombinujete kamionovou dopravu s dopravou vlakem, tedy službou RoLa (Rollende Landstraße), můžete ušetřit čas i peníze. Hlavní výhody služby RoLa Řidič i náklad mohou dál směřovat k cíli i v době, kdy má řidič povinně odpočívat; Úspora provozních nákladů včetně spotřeby paliva, silničních poplatků a opotřebení vozidla; Vyhnutí se omezením kamionové dopravy; Vyhnutí se dopravním špičkám a frontám u kontrol; a Lepší plánování cesty a času doručení. Jak si zarezervovat přepravu vlakem RoLa Chcete-li si zarezervovat přepravu vlakem RoLa s použitím karty euroShell, obraťte se na Rail Cargo Austria, předního evropského poskytovatele kombinované dopravy, nebo partnerskou agenturu Transcamion. Rail Cargo Austria nabízí následující trasy: Salzburg (Rakousko) - Terst (Itálie) Wels (Rakousko) - Maribor (Slovinsko) Wörgl (Rakousko) - Brenner (Rakousko) Wörgl (Rakousko) - Trento (Itálie) Další informace včetně pokynů pro rezervaci, jízdních řádů a cen najdete na stránkách Rail Cargo Austria.

Další informace o silničních službách

Bezpečnostní funkce

Základním atributem palivové karty Shell je bezpečnost. Proto se můžete spolehnout na praktické ochranné prvky používání, upozornění a týmy specializované na prevenci zneužití. Všichni tak můžete pohodlně a bezstarostně používat palivové karty.

Silniční mýtné a daně

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidáno na vaši souhrnnou fakturu. Snazší život pro každého.
Tunely a mosty DPH a spotřební daň Asistence v případě poruch