Udržení vaší flotily v provozu je důležité pro vaše podnikání. A proto mají uživatelé palivových karet přístup ke spolehlivé asistenci v případě poruch po celé Evropě, která jim zajistí co nejrychlejší návrat na silnici. Asistence v případě poruch je k dispozici nonstop (24/7) pro vozidla těžší než 3,5 tuny. Stačí zavolat na číslo 08705 746722 – a náš partner pro řešení poruch pro vás zajistí potřebnou pomoc kdekoliv v Evropě. Asistence je k dispozici ve všech evropských jazycích, takže řidiči budou schopni vyřešit daný problém pohodlně u nejbližšího vhodného servisu. Palivovou kartu Shell můžete využít pro přístup k asistenční službě v téměř 40 zemích Evropy: Belgie Bělorusko Bosna-Hercegovina Bulharsko Černá hora Česká republika Dánsko Estonsko Finsko Francie Chorvatsko Irsko Itálie Kosovo Litva Lotyšsko Lucembursko Maďarsko MakedonieMalta Moldavsko Německo Nizozemsko Norsko Polsko Portugalsko Rakousko Rumunsko Rusko Řecko Slovensko Slovinsko Spojené království Velké Británie a Severního Irska Srbsko Španělsko Švédsko Švýcarsko Turecko Ukrajina

Další informace o silničních službách

Bezpečnostní funkce

Základním atributem palivové karty Shell je bezpečnost. Proto se můžete spolehnout na praktické ochranné prvky používání, upozornění a týmy specializované na prevenci zneužití. Všichni tak můžete pohodlně a bezstarostně používat palivové karty.

Silniční mýtné a daně

Nestarejte se o to, zda bude mít řidič u sebe dostatek hotovosti. K úhradě mýtného a silničních daní můžete použít palivovou kartu Shell. Vše pak bude přidáno na vaši souhrnnou fakturu. Snazší život pro každého.
Tunely a mosty DPH a spotřební daň Trajekty a RoLa