V této části

Správa pohonných hmot

Jsme zde od toho, abychom vám poskytovali užitečné informace, online nástroje a flexibilitu, aby váš vozový park lépe fungoval.

Ochrana proti zneužití

Usilujeme o to, aby byl váš podnik zajištěný a zabezpečený. Podívejte se, jak vám může palivová karta Shell pomoci s monitorováním výdajů na vozový park a jak může náš školený personál zabránit podvodnému zneužití vašich karet.

Kvalitní paliva Shell

Kvalitní paliva jako Shell V-Power a Shell Fuel Save vám pomohou získat z vašeho vozového maximum.

Rozsáhlá síť

Nikdy to nemáte daleko k naší čerpací stanici. Použijte vyhledávač čerpacích stanic nebo si stáhněte aplikaci, abyste vždy našli nejbližší čerpací stanici Shell.

Shell Card Online

Palivová karta Shell umožňuje tvorbu výkazů, upozornění a bezpečnou správu e-fakturace. To vše dohromady znamená menší administrativní zátěž. Navíc budete mít dokonalý přehled o všech transakcích v rámci každé cesty, takže můžete optimalizovat výkonnost svého vozového parku.

O silničních službách

Základním atributem palivové karty Shell je bezpečnost. Proto se můžete spolehnout na praktické ochranné prvky používání, upozornění a týmy specializované na prevenci zneužití. Všichni tak můžete pohodlně a bezstarostně používat palivové karty.

Aktuální obsah