Jump menu

Main content |  back to top

Aktuality a zprávy pro média

Shell Card Online – nová mobilní aplikace pro řízení vozového parku kdykoliv a odkudkoliv

V Praze 3. listopadu 2015 – Společnost Shell Czech Republic a.s. uvádí na trh první mobilní aplikaci Shell Card Online, která rozšíří již existující správu fleetového účtu z webového rozhraní také o možnost pohodlného a praktického používání na chytrých telefonech nebo tabletech.

V době neustále rostoucí role chytrých telefonů při podnikání přichází společnost Shell Czech Republic a.s. s první aplikací, jež předává do rukou fleetových manažerů plnou kontrolu nad jejich vozovým parkem. Podle nejnovější studie GreenRoad[1] 43 % manažerů používá ke své práci právě chytrý telefon nebo mobilní aplikace. Zákazníci společnosti Shell mají nyní možnost řídit správu svých fleetových palivových karet euroShell i mimo kancelář, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

a new mobile application for fleet management

S aplikací Shell Card Online manažeři vozových parků chrání své podnikání díky bezprostřední kontrole a upozorněním na jakékoliv neobvyklé použití palivové karty euroShell včetně možnosti neprodleného zablokování. Na svých kartách také mohou nastavovat nebo měnit limity a omezení pro platby za pohonné hmoty a další zboží či služby s okamžitou účinností. Prostřednictvím mobilní aplikace je navíc možné objednat novou kartu, sledovat transakce a prohlížet faktury.

„Nová mobilní aplikace Shell Card Online je naším dalším krokem ke zlepšení správy vozového parku a klientům přináší současně vyšší zabezpečení i jistotu. Představuje velmi cenné rozšíření již existující platformy našeho webového rozhraní, protože fleetoví manažeři mají nyní příležitost kontrolovat používání palivových karet euroShell kdykoliv potřebují bez ohledu na to, kde se právě nachází. Věříme, že díky velmi jednoduchému ovládání přivede nová aplikace mnohem více zákazníků do našeho on-line prostředí. Mobilní aplikací umožňující jedinečnou úroveň obsluhy kdykoliv a odkudkoliv se Shell navíc významně odlišuje od ostatní dostupné nabídky na trhu,“ uvádí Milan Pudich zodpovědný za provoz palivových karet euroShell v České republice a na Slovensku.

Mobilní aplikace Shell Card Online je pro všechny existující zákazníky služby volně ke stažení, a to jak v AppStoru pro uživatele zařízení s operačním systémem iOS, tak i na Google Play pro zařízení s operačním systémem Android.

Stávající nebo noví uživatelé palivových karet euroShell, kteří ještě nejsou přihlášeni, se mohou do programu Shell Card Online registrovat zde.

[1] ©FleetDirectory.co.uk

O Shell Card Online

Shell Card Online je on-line webový portál navržený tak, aby fleetovým manažerům umožnil lepší kontrolu nad jejich výdaji za pohonné hmoty a další služby prostřednictvím rychlé a jednoduché správy karet, bezpečných elektronických faktur a přizpůsobených reportů. Více informací naleznete zde

Nástroje stránky