Jump menu

Main content |  back to top

Aktuality a zprávy pro média

NATANKUJTE, ODNESTE SI SLEVU NEBO DÁREK A MŮŽETE I VYHRÁT!

Společnost Shell představuje novou letní kampaň s názvem "LICENCE 2 W1N - sleva nebo dárek pro každého".

Společnost Shell Czech Republic a. s. představuje novou letní kampaň s názvem „LICENCE 2 W1N – sleva nebo dárek pro každého“.  Jak už titul napovídá, odměna čeká na všechny zákazníky. Každý, kdo do 28. září 2014 natankuje pokaždé alespoň 30 litrů kvalitních paliv Shell, získá hrací kartu.  Její první část skrývá konkrétní slevu či dárek, druhá pak obsahuje unikátní kód, pomocí kterého se lze zapojit do jedinečné hry o hodnotné ceny jako například tři vozy Renault Clio.

nová letní kampaň

Společnost Shell opět připravila pro své zákazníky skvělou novinku – kampaň s názvem „LICENCE 2 W1N – sleva nebo dárek pro každého“ jim přináší tisíce skvělých odměn. Každá zastávka na čerpací stanici Shell bude tedy nejen přínosem pro vůz díky kvalitním palivům Shell, ale také hned dvojitým benefitem pro řidiče. Stačí v období do 28. září natankovat vždy alespoň 30 litrů kvalitních paliv Shell a okamžitě získat slevu nebo dárek. Unikátní kód pak umožňuje registrovat se na webu www.shell.cz či prostřednictvím SMS zprávy, a vstoupit tak do hry o celou řadu atraktivních cen.

nová letní kampaň

Řidiči mají hned několik důvodů navíc, proč se přes léto zastavit a natankovat na čerpacích stanicích Shell. Pokaždé dostanou novou hrací kartu, díky níž okamžitě obdrží některý z dárků či slev přímo na čerpací stanici nebo u některého z partnerů kampaně. Těšit se mohou například na speciální nabídku v restauracích McDrive společnosti McDonald‘s, prodejních centrech a eshopu Tescoma a prodejnách se sportovním vybavením Sportisimo. Mezi další odměny patří sportovní láhev nebo batoh Shell zdarma či slevy na produkty přímo na čerpacích stanicích Shell.

Každý, kdo rád soutěží, se zároveň může zapojit do hry o velmi lákavé ceny, jako jsou tři vozy Renault Clio. Navíc mohou zákazníci každý týden vyhrát mobilní telefon Nokia Lumia, kávovar Philips Saeco či poukaz na pobyt v hotelovém řetězci Hilton Hotels & Resorts. Pro zapojení postačí jednoduchá registrace unikátního kódu z hrací karty na www.shell.cz nebo jeho zaslání prostřednictvím SMS. S každou registrací šance na výhru roste. Členové věrnostního programu Shell CLUBSMART mají navíc možnost získat při aktualizaci svého účtu 100 Shell CLUBSMART bodů.

Více informací je k dispozici na hracích kartách Shell a na www.shell.cz, kde lze najít i kompletní pravidla.

Nástroje stránky