Jump menu

Main content |  back to top

Aktuality a zprávy pro média

EUROSHELL CARD MULTI NYNÍ AKCEPTUJE 900 ČERPACÍCH STANIC V ČR

V Praze 17. března 2014 – Společnost Shell Czech Republic a.s. významně rozšiřuje síť čerpacích stanic přijímajících palivové karty euroShell Card Multi v České republice.

Kromě 176 čerpacích stanic Shell mohou nyní jejich držitelé využívat výhody také v celé síti čerpacích stanic EuroOil, Benzina a nadále u OMV. Celkový počet akceptačních míst v České republice se nyní téměř zdvojnásobil na rovných 900. 

Oboustranná akceptace navíc umožňuje použití palivových karet partnerských společností Benzina, EuroOil a OMV v celé síti čerpacích stanic Shell. Systém euroShell pomáhá milionům zákazníků po celém světě efektivně nakupovat pohonné hmoty, a snižovat tak firemní náklady s každým natankováním.

euroShell Card

Společnost Shell se neustále snaží přinášet firmám nové možnosti a benefity, aby mohly co nejefektivněji spravovat svůj vozový park. Díky významnému rozšíření akceptační sítě mohou držitelé uplatnit palivové karty euroShell Card Multi na 900 čerpacích stanicích po celé České republice včetně všech

176 čerpacích stanic Shell.

Pravidelné návštěvy na čerpacích stanicích Shell umožňují velkým i středním firmám, stejně jako drobným podnikatelům, maximálně využívat výhody palivových karet euroShell Card ve spojení s tankováním kvalitních pohonných hmot Shell.

Všechny palivové karty euroShell Card představují efektivní a jednoduchý nástroj pro správu flotil osobních automobilů, dodávek, kamionů či autobusů o různém počtu vozů. Jednou z hlavních výhod je úspora nákladů při provozu vozového parku.

„Chceme našim firemním zákazníkům pomoci v jejich podnikání, ať už je jeho rozsah a obor jakýkoli. Díky systému multifunkčních karet euroShell Card mohou spořit čas i peníze; tankovat se slevou, odbourat zbytečnou administrativu a čerpat řadu dalších benefitů,“ dodává Milan Pudich, zodpovědný za provoz palivových karet Shell v České republice a na Slovensku.

S kartami euroShell Card lze také hradit například mýtné, silniční daně, poplatky za průjezd mostů či tunelů a řadu dalších služeb i produktů. Jejich prostřednictvím je možné snadněji žádat o vrácení DPH a části spotřební daně z nákupů paliva v zahraničí. V neposlední řadě zajišťují přístup k rozsáhlé síti partnerů poskytujících asistenční havarijní servis.

Komplexní systém dále zahrnuje službu Shell Card Online umožňující přístup k zákaznickému účtu, všem jeho funkcím a přiřazeným kartám 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Součástí je i elektronická fakturace na týdenní bázi, reporty o výši spotřeby nebo vyhledávač čerpacích stanic. Propracovaný systém zabezpečení pak snižuje riziko podvodů a zneužití karet.

Pro řidiče nákladních automobilů jsou na významných dopravních trasách k dispozici čerpací stanice Shell s rychlovýdejními stojany včetně tankování AdBlue, platební terminály mýtného, odstavná  parkoviště a samozřejmě sociální zařízení.

euroShell Card

Systém palivových karet euroShell Card umožňuje efektivní správu vozového parku velkým i středním firmám, stejně jako drobným podnikatelům, bez ohledu na obor činnosti. Palivové karty euroShell Card Multi lze použít na 900 čerpacích stanicích včetně všech 176 stanic společnosti Shell, dále v rámci partnerské sítě Benzina, EuroOil a OMV v České republice.

Mezi hlavní výhody patří snížení nákladů, možnost úhrady dalších služeb i produktů, odbourání administrativy a omezení rizika podvodů či zneužití. Požadovaný počet karet je možné kontrolovat pomocí systému Shell Card Online, jehož součástí je i elektronická fakturace a sledování výdajů.

Karty euroShell Card Multi lze vystavit i s celoevropskou platností a využít pak přes 20 000 akceptačních míst, z toho více než 11 000 čerpacích stanic Shell. Bližší informace včetně způsobu objednání karet naleznete na www.euroshell.cz

Nástroje stránky