Jump menu

Main content |  back to top

Aktuality a zprávy pro média

SLEVA AŽ 3 KČ NA LITR PALIVA

V Praze 9. ledna 2013 – Členům věrnostního programu Shell CLUBSMART společnost Shell Czech Republic a. s. připravila příjemný novoroční dárek. Až do 17. března mohou za své nasbírané body získat slevu až 3 koruny z ceny 1 litru libovolného paliva Shell.
SLEVA AŽ 3 KČ NA LITR PALIVA – NOVOROČNÍ DÁREK PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY SPOLEČNOSTI SHELL

Od tohoto týdne až do 17. března 2013 probíhá na všech čerpacích stanicích Shell v České republice populární slevová akce, kterou někteří motoristé dopředu netrpělivě očekávají. V nadcházejícím období mohou členové věrnostního programu Shell CLUBSMART při tankování úsporných paliv Shell FuelSave nebo výkonných paliv Shell V-Power Nitro+ získat okamžitou slevu až 3 koruny na každém natankovaném litru výměnou za 15 nasbíraných Shell CLUBSMART bodů.

„Kampaň je na začátku roku poděkováním našim věrným zákazníkům za jejich přízeň.  Sleva na palivo patří mezi dlouhodobě velmi oblíbené benefity našeho věrnostního programu Shell CLUBSMART. Doufáme, že možnost takto využít nasbírané body opět uvítají a vyzkouší si například naše nedávno na trh uvedená výkonná paliva Shell V-Power Nitro+ s okamžitým účinkem za výhodnější cenu,“ řekla Laura Frankendorferová, marketingová manažerka věrnostního programu Shell CLUBSMART.

V případě výkonných paliv Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Diesel a Shell V-Power Nitro+ Racing činí sleva 3 koruny na litr. U úsporných paliv Shell FuelSave Natural 95, Shell FuelSave Diesel a také LPG, CNG i AdBlue je pak ve výši 1,50 koruny na 1 litr, vždy výměnou za 15 Shell CLUBSMART bodů za litr. Slevu není možné uplatnit při platbě kartami euroShell Card, Shell Card, DKV a OMV. Při využití slevy nelze získat Shell CLUBSMART body za nákup paliva, na který byla sleva uplatněna.

Více informací o kampani najdete na domovské stránce www.shell.cz a další informace o věrnostním programu Shell CLUBSMART  na internetových stránkách www.shellsmart.com nebo na čerpacích stanicích Shell v ČR.

O věrnostním programu Shell CLUBSMART

Věrnostní klub společnosti Shell je programem s nejdelší tradicí pro zákazníky čerpacích stanic na českém trhu. V České republice působí již od roku 1998 a počet zákazníků společnosti Shell, kteří se do něj zapojují, každým rokem stoupá.

Řidič, který se stane členem tohoto programu, sbírá prostřednictvím Shell CLUBSMART karty body za každé natankování a další služby u čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku. Nasbírané body pak mohou loajální zákazníci Shellu vyměnit za produkty z katalogu, ve kterém nechybí také možnost darovat Shell CLUBSMART body Nadačnímu fondu Kapka naděje. Více informací naleznete

na www.shellsmart.com nebo na čerpacích stanicích Shell v České republice.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.    

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 80 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.

Kontakty pro média:

AMI Communications                                     Shell Czech Republic

Kateřina Nováčková                                       Petr Šindler

Email: katerina.novackova@amic.cz                  Email: petr.sindler@shell.com

Tel.: 234 124 112                                        Tel.: 244 025 965