Jump menu

Main content |  back to top

Aktuality a zprávy pro média

NATANKUJTE SLEVU NA ČERPACÍCH STANICÍCH SHELL!

V Praze 15. srpna 2013 – Češi mají rádi chytré nákupy, ačkoli se jejich preference postupně mění, obliba výhodných akcí přetrvává.
NATANKUJTE SLEVU NA ČERPACÍCH STANICÍCH SHELL!

V rámci aktuální nabídky čeká na zákazníky čerpacích stanic Shell hned dvojnásobný bonus. Stačí od tohoto týdne do 8. září natankovat například 20 litrů úsporných paliv Shell FuelSave a zákazník získá poukázku na slevu ve výši 100 korun do prodejen Lidl. Díky úsporným palivům Shell FuelSave pak bude výhodnější nejen cesta autem do obchodu, ale i samotný nákup.

NATANKUJTE SLEVU NA ČERPACÍCH STANICÍCH SHELL!

Češi jsou známí oblibou speciálních nabídek, společnost Shell na tento trend průběžně reaguje a pravidelně přichází s různými výhodnými akcemi. S koncem léta opět přináší atraktivní benefit ve spolupráci s obchodním řetězcem Lidl. Zákazník si tak od čerpací stanice Shell odveze nejen kvalitní palivo, ale i dárek pro celou rodinu.

NATANKUJTE SLEVU NA ČERPACÍCH STANICÍCH SHELL!

„Samotné tankování kvalitních paliv Shell je vždy přínosem pro motor vozu. Neustále ale hledáme cesty, jak udělat něco navíc přímo pro naše zákazníky. Pravidelné velké nákupy potravin jsou dnes pro mnoho rodin nezbytností, a sleva na nákup tak představuje jednu z praktických odměn, kterou využije celá rodina,“ dodává Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s.

Dvojitý bonus ocení většina zákazníků, ať už preferují úsporu či výkon. Nabídka se totiž vztahuje na všechna paliva společnosti Shell. Zákazníci si tak mohou vybrat mezi úspornými palivy Shell FuelSave, která jsou speciálně vyvinuta tak, aby pomáhala snížit spotřebu vozu a umožnila řidičům dojet dál, a výkonnými palivy Shell V-Power Nitro+, jež působí hned od prvního natankování, a okamžitě tak pomáhají dosáhnout plného výkonu motoru. Následná sleva na pokladnách prodejen Lidl je pak příjemnou tečkou například za velkým rodinným nákupem.

Slevový poukaz v hodnotě 100 korun do kterékoli prodejny obchodního řetězce Lidl v České republice lze uplatnit do 15. září 2013 při nákupu nad 500 korun. Více informací o akci najdete na www.shell.cz.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.    

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 80 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.

Kontakty pro média:

AMI Communications                                         Shell Czech Republic

Kateřina Nováčková                                           Petr Šindler

Email: katerina.novackova@amic.cz                    Email: petr.sindler@shell.com  

Tel.: 234 124 112                                              Tel.: 244 025 965