Jump menu

Main content |  back to top

NOVINKY A HLAVNÍ ZPRÁVY

SHELL ROZDÁVÁ PALIVO ZDARMA

Rádi byste tankovali pohonné hmoty zdarma? Pak nepromarněte svoji šanci a zúčastněte se nové soutěže společnosti Shell Czech Republic a. s. Jednou týdně můžete vyhrát poukázku na palivo až na celý rok zdarma v celkové hodnotě 30 000 Kč a zároveň každý den sedm z vás získá palivo za 3 000 Kč.

V období od 9. dubna do 1. července 2012 mají zákazníci čerpacích stanic Shell po celé České republice možnost soutěžit o palivo zdarma. Za natankování minimálně 25 l libovolného paliva získají stírací los s unikátním soutěžním kódem. Každý, kdo jej odešle dle návodu pomocí SMS, nebo zadá prostřednictvím formuláře na internetové stránce www.shell.cz, má šanci vyhrát. Po dobu trvání kampaně získá denně sedm šťastných výherců palivo za 3 000 Kč. Každý týden se navíc soutěží o palivo v celkové hodnotě 30 000 Kč.

„Byli jsme první, kdo na českém trhu loni v květnu představil úsporná paliva za cenu standardních pohonných hmot – Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel, jež plně nahradila běžná paliva dříve nabízená na našich čerpacích stanicích. Naši zákazníci zareagovali na novinku velmi pozitivně. Těší nás proto, že jim můžeme díky nové kampani pomoci ušetřit při tankování ještě více. Věříme, že i motoristé, kteří dosud nevyzkoušeli naše prémiová paliva Shell V-Power, této možnosti také rádi využijí, a dopřejí tak motoru svého vozu po zimě potřebnou péči,“ řekl Petr Šindler, manažer vnějších vztahů společnosti Shell Czech Republic a.s.

Cena jedné soutěžní SMS je 6 Kč včetně DPH. Kompletní podmínky a pravidla akce jsou k dispozici na internetových stránkách www.shell.cz. Více informací o SMS soutěži můžete získat také na infolince 776 999 199, která je v provozu v pracovní dny mezi 9.00 a 16.00 hod.

Shell Czech Republic a.s.

Společnost Shell Czech Republic a.s. zastupuje obchodní zájmy Skupiny Shell v České republice. Provozuje rozsáhlou síť čerpacích stanic, zajišťuje velkoobchod s pohonnými hmotami a systém palivových karet euroShell, plní letadla leteckým palivem na nejvýznamnějších českých letištích a nabízí automobilové a průmyslové oleje a maziva. Více informací naleznete na www.shell.cz.   

Royal Dutch Shell plc

Společnost Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglii a Walesu, má centrálu v Haagu a její akcie jsou kótovány na burzách v Londýně, Amsterdamu a New Yorku. Společnost Shell působí ve více než 90 zemích světa v oblastech průzkumu a těžby ropy a zemního plynu, výroby a marketingu kapalného zemního plynu a zkapalňování zemního plynu, dále výroby, marketingu a přepravy ropných produktů a chemikálií. Více informací naleznete na www.shell.com.