Jump menu

Main content |  back to top

NOVINKY A HLAVNÍ ZPRÁVY

VĚRNÍ ZÁKAZNÍCI SPOLEČNOSTI SHELL MOHOU TANKOVAT LEVNĚJI

V Praze 6. ledna 2012 – Být členem věrnostního programu Shell CLUBSMART se nyní opravdu vyplatí. Společnost Shell Czech Republic a. s. umožňuje svým věrným zákazníkům v rámci oblíbené kampaně opět ušetřit při tankování. Výměnou za nasbírané body získají slevu 2 koruny z ceny 1 litru libovolného paliva Shell.

Od 9. ledna do 4. března 2012 probíhá na čerpacích stanicích Shell oblíbená slevová akce, na kterou již někteří motoristé netrpělivě čekají. Pokud si členové věrnostního programu Shell CLUBSMART v tomto období zakoupí prémiové nebo běžné palivo, mohou získat přímou slevu, a to 2 koruny na každém natankovaném litru výměnou za 12 nasbíraných Shell CLUBSMART bodů.


„Kampaň opakujeme pravidelně již několik let a naši věrní zákazníci na ni reagují vždy velmi pozitivně. Věříme, že možnost vyměnit slevu na palivo za nasbírané body opět využijí a vyzkouší tak například kvalitu našich prémiových paliv Shell V-Power za výhodnější cenu,“ řekla Laura Frankendorferová, marketingová manažerka věrnostního programu Shell CLUBSMART.


Slevu není možné uplatnit při platbě kartami euroShell Card, Shell Card, DKV, OMV a CCS.


Více informací o kampani i věrnostním programu Shell CLUBSMART naleznete na internetových stránkách www.shellsmart.com nebo na čerpacích stanicích Shell v ČR.